« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Solidarne państwo - hehehehehe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 15:54    Temat postu: Solidarne państwo - hehehehehe Odpowiedz z cytatem

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4328536.html

Cytat:
Roczne zarobki menedżerów w Polsce wyniosły w 2006 r. przeciętnie 474 tys. zł, co oznacza wzrost o 27 proc. w stosunku do roku poprzedniego - wynika z raportu firmy Sedlak & Sedlak, właściciela portalu wynagrodzenia.pl.

A pielęgniarki ????
A nauczyciele ????
A lekarze ????

Żeby było jasne, to że menedżerowie więcej zarabiają, to ja nie mam nic absolutnie do tego. Dobrze, że PiSuar nie wtrąca się jeszcze do gospodarki i jakoś oni (nie PiS przecież) ten wózek ciągną.
Chciałem tylko zauważyć, że PiS głosił, że za jego rządów ci słabsi będą mieli lepiej. Jak zwykle co innego planują, co innego głoszą, co innego robią - przykład pielęgniarek jest tego najlepszym dowodem.

Jak wyborcy moherowej koalicji dowiedzą się o TYCH skutkach rządów Bulgotka i Mamrotka, to wtedy będzie ciekawie i wtedy może będą przyśpieszone wybory Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bulgotek i Mamrotek - dobre - podoba mi się... Jęzor
Większe zaskoczenie i zniesmaczenie będzie jak porównamy wydatki państwa, stopę wzrostu płac w administracji państwowej, sejmowej, wydatki kancelarii i poszczególnych resortów... itd.
Wyniknie bowiem, że "przeżarli i roztrwonili" większą część niezwykle dobrze funkcjonującej gospodarki... i do tego ciągle premier się szczyci, jaki to wzrost mamy - a czyja to zasługa ???
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle że większość z tych spółek nie jest uzależniona od władzy i rozwija sie nieszależnie od opcji rządzącej więc mógłby sobie rzadzić kto chce a i tak zarobki by były wysokie. Gdybyś był na tyle obiektywny i wyróznił które spółki są z udziałem skarbu państwa i menedzerowie w nich tyle zarabiają i dodatkwoo są z PiSu to można by było sie tym zainteresować, ale tak to nic nie znaczący artykuł, jedynie do celów infornmacyjnych.
Powrót do góry
Boniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
Bulgotek i Mamrotek - dobre - podoba mi się... Jęzor

OT
Osobiście wolę Bełkotek i Mamrotek Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 20:35    Temat postu: Re: Solidarne państwo - hehehehehe Odpowiedz z cytatem

kerut napisał:
Jak wyborcy moherowej koalicji dowiedzą się o TYCH skutkach rządów Bulgotka i Mamrotka, to wtedy będzie ciekawie i wtedy może będą przyśpieszone wybory Jęzor

Hmmm, nie tylko o tych. Jak przeczytałem poniższą informację, to po raz pierwszy zacząłem patrzeć na przyśpieszone wybory jako na realny i sensowny projekt Najgenialszego z Genialnych Wizjonerów Politycznych między Bugiem a Odrą lol

http://banki.onet.pl/1576636,wiadomosci.html

Cytat:
Wskaźnik koniunktury bankowej Pengab w lipcu tego roku miał wartość 33,4 pkt., co oznacza spadek o 4,6 pkt. w stosunku do czerwcowego pomiaru, wynoszącego 38 pkt. Wyniki badań zapowiadają pogorszenie koniunktury - podały w poniedziałek Instytut Pentor i Związek Banków Polskich.
Jest to najniższy wynik od lutego 2006 r. W porównaniu z lipcem ubiegłego roku wartość wskaźnika jest niższa o 7,5 pkt. Wartość Pengabu spadła trzeci raz z rzędu.
...
w ciągu 16 lat badań koniunktury w bankach nie zdarzyło się, by wyniki rozmijały się z rzeczywistą sytuacją. Dodał, że wyniki badań koniunktury w bankach sygnalizują zmiany w gospodarce z 6-7 miesięcznym wyprzedzeniem.

Jego zdaniem, przełom roku może być trudniejszy dla gospodarki, a wzrost PKB może wynieść poniżej 5 proc.

W sumie jest to przygnębiająca wiadomość. Problem w tym, że jak teraz Bulgotek Jęzor odda władzę, to potem będzie bulgotał, że jak ja byłem premierem, to wzrost był, że hohoho - tak jak w latach 1993-1997 robiło to SLD lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 21:02    Temat postu: Re: Solidarne państwo - hehehehehe Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:
W sumie jest to przygnębiająca wiadomość. Problem w tym, że jak teraz Bulgotek Jęzor odda władzę, to potem będzie bulgotał, że jak ja byłem premierem, to wzrost był, że hohoho - tak jak w latach 1993-1997 robiło to SLD lol

Platforma już nas przyzwyczaiła do straszenia społeczeństwa rządami PiS-u, jeszcze przed wyborami. Jak mowa o wzroście gospodarczym to PO twierdzi, że to nie rządu zasługa, a jak znajdą gdzieś jakiś mniej optymistyczny wskaźnik to zaraz chcieliby zgonić wszystko na Bulgotka.
Powrót do góry
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 21:17    Temat postu: Re: Solidarne państwo - hehehehehe Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
yeti02 napisał:

Platforma już nas przyzwyczaiła do straszenia społeczeństwa rządami PiS-u, jeszcze przed wyborami. Jak mowa o wzroście gospodarczym to PO twierdzi, że to nie rządu zasługa, a jak znajdą gdzieś jakiś mniej optymistyczny wskaźnik to zaraz chcieliby zgonić wszystko na Bulgotka.

lol Jak zwykle nie zrozumiałeś tego, co napisałem. lol
Może rzeczywiście posłucham się żony Oczko i hp będę jedynie przeglądał, nic nie pisząc. lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Orion
Maniak

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 21:24    Temat postu: Re: Solidarne państwo - hehehehehe Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Jak mowa o wzroście gospodarczym to PO twierdzi, że to nie rządu zasługa

Przeciez ostatnio nawet Zyta czy to v-ce Zyta stwierdzila ze wzrost pkb, zmniejszenie sie dziury w budzecie i wieksze wplywy don to efekt dobrej koniunktury a rzad stara sie wykorzystywac nadwyzki tylko z niej plynace
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2007 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i co z tym solidarnym państwem?? zniknęło?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: