« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

EURO 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 07:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj byłem w szoku, nie wierzyłem, że Portugalia zdobędzie mistrzostwo. Z drugiej strony, to jest turniej, nieważne jak grasz (remisowa gra Portugalii w grupie, 3 miejsce, stykowa wygrana z Chorwacją), ważne, by zagrać 7 meczów (i najlepiej ostatni wygrać). Portugalii się to udało... Gratulacje.

Odpadliśmy z mistrzami.
Ronaldo płakał, czyli mogę być zadowolony Oczko

No i przepiękne ME w Amsterdamie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj byłam zaskoczona trzema rzeczami... Po pierwsze, kiepskim i nudnym meczem. Po drugie, beznadziejną pracą sędziów - żółta kartka za zagranie ręką przebiła chyba wszystko. A po trzecie - oczywiście zwycięstwem Portugalii Uśmiech. Mecz ogólnie był słaby po obu stronach, ale jeżeli "wielka Francja" nie była w stanie strzelić bardzo osłabionej Portugalii nawet jednej bramki, dla mnie jest jasne, komu to zwycięstwo ostatecznie się należało Uśmiech.

Co do Ronaldo - przy całej moim braku sympatii do tego zawodnika, wczoraj było mi go szczerze, zwyczajnie, po ludzku szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Wto Lip 12, 2016 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mecz w ogóle był jakaś porażką, Portugalia prawie nikogo nie mogli pokonać
Ale samo Euro też było pełne niespodzianek - nowe rekordy, tyle dogrywek i to przy nowych zasadach
To Polska z każdym pomimo, że prowadziła nie wiele, to miała niesamowite akcje pod bramkowe, dla mnie Polacy grali jak mistrzowie , to nie co parę, paręnaście lat temu Uśmiech Przy tych poziomach stawiałem na Polskę,Francję Niemcy, Anglię, Chorwację czy Islandię, i nie chodzi wcale o sile zespołu, ale jak grali i co z tego wynikało.
Portugala taka żałosna Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przespałem finał- taki był porywający... Portugaliaa nie tyle wygrała, co Francja przegrała- taka prawda. Szkoda, że nasz mecz z Portugalia tak się zakończył bo mogliśmy być na jej miejscu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: