« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wędkarstwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BoNgO DrIvEr
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Paź 05, 2005 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mogę wtrącic parę sprostowań:

Strzałka od dawna wolno łowić na żywca. zakaz obowiązywał tylko jeden sezon!
Strzałka co do "leszczy" z Słupcy to rodzi mi się uśmiech na twarzy. fakt- można ich nałapać worek (oprócz tego sandaczy, węgorzy itp.), ale wielkością te leszczyki nie odbiegają duzo od płotek.
Strzałka w samym Turku też można (było) nałapać porządnych ryb. mówię tu o stawie koło paradiso. sam złapałem tam m.in. 3 kilowego szupaka, sporo dużych karasi (do 80dag), a widziałem m.in. okonia koło kilograma (złowiony na zywca), trzy szczupaki koło 2 kilo każdy złowione w pół godziny na spining (przez jednego gościa, żeby nie było) i spławiające się karpie, którym daję koło 5-6 kilogramów. to naprawdę jest niedoceniane łowisko!!

jesli chodzi o najwspanialsze łowisko to też polecam okolice Wrocławia. byłem świadkiem złowienia w Odrze w samym wrocku 19 kg karpia, a i sam nałapałem tam niemało. POLECAM!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wgh
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może byłby ktoś chętny na wspólny wypad gdzieś na rybki?
Jak coś to proszę o konakt gg 5114911
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adam
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Maj 05, 2015 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka, skoro ruszył sezon na wędkowanie w pełni chciałem zapytać Was gdzie się wybieracie na wędkowanie, chodzi mi o to czy jeździcie na rzekę, czy na pobliskie jeziora? Jak wygląda sprawa ryb na zb. Przykona, ew. na rz. Warta.
Ja osobiście byłem dwa razy na Warcie na odcinku Koło-Konin, niestety bez efektów Ostatnio czytałem na innych forach że ilość ryb w niej znacznie się zmniejszyła i żeby złapać coś ciekawego trzeba albo znać dobre miejsce albo mieć wielkie szczęście.
Byłem też w święta na Bogdałowie z dość dobrym rezultatem, 1 maja wyciągnąłem dwa szczupaki 57 i 66cm po ok 1,5kg, a 3 maja złowiłem jednego 71cm i prawie 3kg, a drugiego ok 40cm (nie mierzyłem bo powędrował z powrotem do wody), do tego 2 płotki po 30cm. Jak jest u Was ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: