« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawda na temat ataków z 11 września 2001 r ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
LesTaT
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 09:23    Temat postu: Prawda na temat ataków z 11 września 2001 r ? Odpowiedz z cytatem

czyżby to była prawda albo chociaż początek drogi do prawdy kto tak naprawde zaatakował USA ? Chcecie wiedzieć kto za tym stoi ?
wejdzcie na http://prawda.neostrada.pl/911.html i najlepiej pobieżcie film na dysk i oiglądajcie w powiekszeniu..
naprawde zaskakujące i absurdalne.. :?

ps. przykleje temat jak wyda się wam małostkowy i niezasługujący na przyklejenie to odklejcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie jaja...jak dla mnie duzo zaskakujacych rzeczy....ogladalem co prawda film fahrenheit 9/11 ale to jest jeszcze ciekawsze....zachecam do obejrzenia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Aszer
Maniak

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film mi sie sciagnac nie chce Nie :? Moze macie jakies porady co zrobic ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no ciekawe.. w nic juz nie mozna wierzyc.. Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dr.Evil
Gość

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale mnie to nie zaskoczylo. Nie zdziwilbym sie jak by sie okazalo ze zamachy w londynie to sprawka wladz londynskich by utrzymac poparcie co do iraku.
A usa po prostu musialo znalesc pretekst by zaatakowac irak. watpie by grupa ludzi ktorzy biegaja z pistoletami w swoim kraju byla wstanie zrobic takie ataki w innym kraju. I po raz kolejny okazalo sie ze wszystko dla mazistej cieczy. Ktora predzej czy pozniej sie skonczy i upadnie amerykanska oraz europejska gospodarka.
Wyobrazcie sobie jak by arabowie zaczeli sprzedawaac rope po nizszej cenie co by sie dzialo........................
Powrót do góry
LesTaT
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bush przedstawił sprawe jasno... albo jesteśmy z nimi albo z terrorystami ..
nie dał nam wyjścia jak i innym krajom a tymczasem sam trzymał z AL KAIDĄ i znalazł doskonały pretekst do wojny... bezpodstawny przecież
a najbardziej mnie nurtuje to, gdzie się podział samolot który rzekomo udeżył w pentagon Znak zapytania

normalne jaja się dzieją...
Powrót do góry
Ryan20
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż....kolejna Antybushowska produkcja...spiskowa teoria dziejów... wszystko jest oparte o domniemane dodatkowe eksplozje w wiezach WTC (niby przygotowane przez władze USA), tylko ze eksplozje takie mogłyby byc jak najbardziej naturalne, przeciez były w nich tysiace "eksploidalnych" urzadzen w płonącym wiezowcu wybuchnąć moze wszystko....

inna sprawa to zaangazowanie Busha w Afganistan i Irak i walka o rope, ale tez przy okazji o zrobienie porzadku raz na zawsze zgodnie z interesami USA, przejecie kontroli nad czescia swiata arabskiego... nikt dziś nie śmie mowic ze chciałby widziec terror i ucisk ze strony Talibów czy władzy Saddama. jakby nie było Amerykanie przyniesli wolnośc, a przy okazji zabezpieczyli swe interesy. Oczko pzdr
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po tym jak kilka lat temu USA przyznalo sie do przekretow w Pearl Harbour w czasie II WŚ nie mozna na 100% ufac temu co mowia i oglaszaja w tym kraju
Powrót do góry
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:
po tym jak kilka lat temu USA przyznalo sie do przekretow w Pearl Harbour w czasie II WŚ nie mozna na 100% ufac temu co mowia i oglaszaja w tym kraju

a o jakich przekretach mowa ? bo sie nie orientuje w tym...jesli moglbys w skrocie napisac o co chodzi to bylbym wdzieczny Uśmiech
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Nie Lip 24, 2005 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam ten filmik i ... hmmm... nie wiem co o tym wszystkim myśleć... Niestety życie kręci się wokół pieniędzy. Watości moralne zeszły na dalszy plan Yyyy...
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 05:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Colin napisał:
a o jakich przekretach mowa ? bo sie nie orientuje w tym...jesli moglbys w skrocie napisac o co chodzi to bylbym wdzieczny Uśmiech

tak w skrocie...

Co zrobic zeby neutralne USA moglo dorobic sie na wojnie w Europie ?
Najprosciej jakby ktos zaatakowal USA ale Niemcy mieli za daleko ;] wiec USA przekupilo umorzeniem dlugu Japonii i 10 mld dolarow to ze pozorowanie zaatakuja Japonce jakies jednostki USA , wybrano Pearl Harbour - praktycznie nie bylo tam jednostek piechoty a statki byly to przestarzale lub takie ktore trzeba zrecyklingowac. No i Japonce zaatakowaly ale mialy w miesiac po ataku podpisac rozejm z USA zeby mogli sie kowboje zajac tylko Europa no i nie podpisali ;]
Powrót do góry
Y_U_P_P_I
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o te ataki,to miałem pewne ALE co do ataku na Pentagon.Od początku wyczuwałem jakiś przekręt i fakt,brak szczątek samolotu zwróciło moją uwagę. Natomiast patrząc na ataki na WTC, cóż, nie przypuszczałem, że dokładna analiza zdjęć/filmów ukaże prawdziwe oblicze ataku :? . I jeszcze wypowiedź Busha...N/C. Po obejrzeniu tego filmu zastanawiam się, czy atak USA na Irak był na prawde formą zemsty...?
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 10:29    Temat postu: ;] Odpowiedz z cytatem

vvvv

Ostatnio zmieniony przez Gość dnia Sob Lip 08, 2006 22:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Dr.Evil
Gość

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 11:57    Temat postu: Re: ;] Odpowiedz z cytatem

stolarz napisał:
http://www.lpr.lancut.pl/Sonda/showopinion.php?&OPINION_ID=88

"Jezu, przeciez dowodów jest tyle, ze nie wiem od czego zaczac. Bush wiedzial o porwaniu pierwszego samolotu o 8:45 przed wyjsciem z hotelu. Jednak pojechal do szkoly czytac dzieciakom bajke o psiaku, podczas gdy glowa panstwa odpowiedzialna za sily zbrojne i bezpieczenstwo kraju po informacji o prawdopodobnym ataku terrorystycznym powinna jak ognia unikac miejsc publicznych, o 9:15!! zostal poinformowany o drugim samolocie, ktory wbil sie w wierze WTC, jednak jak tepak stal i czytal bajke dla dzieci. Wniosek, Bush musial wiedziec o planach wczesnie, musial wiedziec, ze on celem tych atakow nie jest, dlatego spokojnie czekal, az cala operacja militarna sie zakonczy."

Ten fragment to już dla mnie jest głupotą totalną. Zresztą autor wcześniej powłuje się na pana MM, co w konfrontacji z jego filmem a tym fragmentem też jest idiotyzmem.

inna strona, która poleca właściciel tej z filmem...

Ogólnie to go nie oglądałem na razie, ale wolę się opierać na opnii naukowców i tak dalej... Na zdjęciach, filmie wszystko różnie wychodzi. Jakoś też zresztą akurat ta teoria spiskowa mi się nie podoba, i po tym co zrobił debilny pan MM w swoim filmie "Fahrenheit 911" to jakoś nie chce mi się wierzyć już w większość oczerniania Busha. Zresztą prawdy i tak dowiedzą się nasze dzieci albo my za 70 lat... Ja tam sądzę, że było jak było...

Tak naprawde to chyba nie ogladales tego filmu od poczatku gdzie autor informuje ze kazdy wyciagnie po filmie wlasne wnioski. Widze ze twoj wniosek to nazwanie wypowiedzi idotyzmem a autorem ktory przedstawia wylaczenie swoja teorie jest dla ciebie debilem. Moze bylo tak jak informowali 11 wrzesnia a moze faktycznie byla to teria spisku.

Dla mnie ty jestes Skonczonym palantem bo inaczej cie nazwac nie mozna. Brak ci tolerancji dla innych. Zreszta co sie dziwic nalezysz do chorej organizacji, ktora juz dawno powinna byc rozwiazana za swoje wybryki. Dla twojej informacji kazdy ma prawo wierzyc w to co mu sie podoba nie w to co mu ktos narzuci. A ten film oraz autor przedstawia jedna z wersji jaka mogla sie wydarzyc i przedstawia to w sposob jak najbardziej obiektywny mimo iz jednostronny.
Powrót do góry
Zagi
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat nie pasuje na "Aktualność". Może tu ..... ?
Powrót do góry
Colin
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagi napisał:
Ten temat nie pasuje na "Aktualność". Może tu ..... ?

lepiej chyba do ambitnych....a z reszta.....nie robi mi to roznicy .....
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Sob Maj 14, 2016 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tajny raport uderza w Arabię Saudyjską i Bushów

http://www.polskatimes.pl/artykul/3910243,usa-prawda-o-11-wrzesnia-wreszcie-wyjdzie-na-jaw-tajny-raport-uderza-w-arabie-saudyjska-i-bushow,id,t.html
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówią, tak jak ze średniowieczem, tak jak z I i II wojna światową dowiemy się prawdy o tym, wtedy kiedy wszyscy za to odpowiedzialni umrą, my może też, lub nasze dzieci i nikt nie będzie miał nada w tym interesu finansowego, aby to ukrywać. Tak jak teraz mówi się o tym przewrocie w Turcji. Kto za tym stał, same wiadomości tvn24 mówimy dwie wersje. Więc...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: