« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tede
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 16:16    Temat postu: Tede Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie. Ponieważ z tego co wiem bardzo mało ludzi lubi tego rapera "Tede". I chciałam się dowiedzieć kto go tak naprawde lubi, uwielbia czy nawet kocha(choć to jest mało prawdopodobne...).
Proszęabyście odpowiedzieli mi na to pytanie, ie tylko powiedzieć czy go lubię albo nie, tylko proszę uzasadnićswoją wypowiedźUśmiech.

Ja muszę się przyznać że uwielbiam Tede. Bardzo szczęśliwy
Pozdrówka:).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takich fanów moge zaliczyc sie i ja!! Posiadam wszystkie jego płyty oraz nielegale (DJ BuHH). Lubie go bo jest inny niż pozostali raperzy którzy nawijaja jak im jest zle i że zycie jest do dupy,a Tede jest wyluzowany i mówi o tym ze sie dorobił i ze ma z czego strzelic (czyt. Kasa) i za to go ludzie nie lubią!! A tak na marginesie ciekawe czy udalo by sie zorganizowac koncert w Turku bo z tego co ja wiem jednak jest kilka osób które jednak go lubia, przykład jego wystep w Unijowie było dosc dużo ludzi z Turku!!
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

superfanem nie jestem, ale lubie typa Uśmiech)))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Adas

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko ziomus Uśmiech
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez nie jestem wielkim fanem, ale taki "Esende Mylffon" mną zamiótł Bardzo szczęśliwy Genialny był też beef Tedzika z Płomieniem 81 i Nowaturem. Kawałek "3 Korony" położył mnie łopatki. Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Góśki
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo zrobil z tego biznes, na poziomie zblizajacym sie do tego zza oceanu, i to wlasnie mi sie w nim podoba, wiec czego chce i po prostu to robi, realizuje tzw Polski Sen :]
Do tego jego muzyka jest na swietnym poziomie, Mateo robi kozackie bity, moze troche za bardzo przypominaja 50centa, ale jestem pewien ze chlopak dopracuje swoj styl.

Ostatnio zmieniony przez Góśki dnia Sro Sty 03, 2007 21:30, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram was w 100%! Bardzo mnie cieszy to że nie jestem sama Jęzor .
I właśnie to co powiedział Muzikman to jest cała prawda o tych wszytkich raperach. Tak jak np. Peja śpiewa o swojim "beznadziejnym" życiu, które tak naprawde mu się powiodło. Bo przecież tacy zwykli ludzie, którzy nie mają zbyt dużo hajsu raperami od tak nie mogą zostać. Trzeba mieć na to dość hajsu żeby na to pójść. A on mi tu śpiewa że wszytko do dupy itp. Nie rozumiem takich ludzi! Tak jak Tede żeby byli to bym wszytkich raperów lubiła, on jest wyluzowany, i w swoich piosenkach to docenia że jest kimś! A jego płyta "Esende Mylffon", znam wszytkie piosenki na pamięć! Bardzo szczęśliwy
Tak szczerze mówiąc to ja nawet nie wiedziałam o jego istnieniu tylko dopiero ludzie z G.S.C (pewnie wiecie o kogo chodzi) mnie do tego przekonali.
A co do koncertu to jestem całkowicie ZA! Przydałby się jakiś pożądny hip-hop w naszym mieście.
Pozdro dla dla wszytkich fanów dobrego, polskiego hip-hopu! Czyli Tedego!!! Cool Cool Cool

Palacz Palacz
Powrót do góry
Góśki
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coming soon
W styczniu bedzie porządna impreza z udziałem miejskich artystów... i nie tylko Oczko Szczegóły niebawem
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tedego lubię za jego baunsiarski styl Bardzo szczęśliwy Gościu by się tylko bawił i chwała mu za to Jęzor
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Góśki napisał:
Coming soon
W styczniu bedzie porządna impreza z udziałem miejskich artystów... i nie tylko Oczko Szczegóły niebawem

Jak będziesz coś wiedział to mów odrazu!Uśmiech

Offtopic: Ej jak ty masz na imię?? Jęzor
Powrót do góry
Góśki
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popytaj tutaj ludzi... co niektorzy znaja nawet imiona moich rodzicow :] Ja tych ludzi w ogole nie znam
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, chciałam się zapytać bo mój kuzyn też ma przezwisko Góśki Jęzor Jęzor Więc wieeesz... I jak byś mógł to chętnie proszęo odpowiedźUśmiech.
Dobra, dobra nie zmieniajmy tematu:D. Jedziemy dalej z Teduniem Cool
Powrót do góry
Góśki
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to Góśki jest tylko jeden :] każdy inny to podróbka takie jest odgórne założenie :]
Po drugie istnieje taka możliwość jeśli masz na imie Agata i faktycznie jestes moja kuzynka :]
Powrót do góry
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No musze przyznac ze ejstem także zaskoczony iloścą osób które sledza jego kariere!! Chciałem tylko dodac ze zaraziłem sie "Jackiem" juz po pierwszym przesłuchani płyty 3H Warszawski deszcz- Nastukawszy!! dodam tez ze warto poczekac jeszcze troche bo zostanie wydana produkcja GTW (Góral, Tede, Wally) z Killaz group, oraz Debiutancki albóm ziomka TDF - Kołcza!! Juz sie nie moge doczekac!!
Powrót do góry
Góśki
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aktualnie GTW to tylko Wally i Tede (Grupa Tede Wally)

Proste 3H to klasyk
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie jestem Agata, ale jeśli mówisz że jest tylko jeden Góśki to "hał najs" Jęzor . Musisz się dowiedzieć okropną prawdę, jestem Twoją kuzynką!! (chyba Jęzor ). Ale bedzie mi łatwiej dowiedziećsię jak ty mi powiesz swoję imię!!Uśmiech

Muzikmanie, nie rozumiem dlaczego płyta 3h Warszawki deszcz - Nastukawszy, tak bardzo się do Ciebie "zraziła".
Mógłbyś mi to wytłumaczyć co Ci się w niej nie podoba? Bardzo jestem ciekawa:).
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sie porobiło... anusia-ewlirka to kuzynka gośkiego Oczko
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heniek napisał:
sie porobiło... anusia-ewlirka to kuzynka gośkiego Oczko

yyy... anusia-ewlirka?? Yyyy... Coś Ci się przypadkiem nie pomyliło?? Yyyy...
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O anusi-elwirce jest już temat.
Więc proszę o wypowiadanie się tam lub przez pw.
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LASKON, źle zinterpretowałaś słowa Muzikmana. On napisał, że zaraził się muzyka tedego począwszy od płyty nastukawszy- a nie zraził się do jego muzyki poprzez ten album. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Zaproście Tedego do Turku, chętnie przejdę się na jego koncert, jeśli tylko będę miał na to czas.
Powrót do góry
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zaprosic to jest łatwo i trzeba miec na to czas!! Jedyna osobą która (nie wiem dokładnie) zaprosiła badz brała w tym udział był Laufer czyli nasz Turkowski raper Jęzor było to w Unijowie ale mowie ze nie wiem jak to sie odbywało!!! Z wielka przyjemnosca bym poszedł na koncert!!! Z tego co ja wiem aż tak strasznie dużo za koncert nie krzyczy powiedzmy ze troche wiecej od tych Gramatików i innych bleee ale to raczej trzeba by uświadomic pani Cesarz z MDK bo to chyba raczej ona organizuje tego typu imprezy z ramienia miasta!!!
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R0bert napisał:
LASKON, źle zinterpretowałaś słowa Muzikmana. On napisał, że zaraził się muzyka tedego począwszy od płyty nastukawszy- a nie zraził się do jego muzyki poprzez ten album. Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Zaproście Tedego do Turku, chętnie przejdę się na jego koncert, jeśli tylko będę miał na to czas.

Upsss.... Jęzor Troszeczkę nie wyspana byłam, i niestety nie dowidziałam wszytkich literek Jęzor Diabełek
No to jak tak, to ja Cię znowu piopieram:).

No tak, Laufer zaprosił Tedego ale nie do Turku tylko do Uniejowa(mój brat był). A tu mi chodzi o Turek!! Uśmiech Więc znów przypominam, jak ktoś coś będzie wiedział to pisać!! Bardzo szczęśliwy

Szieeea! Cool Cool
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jakimś specjalnym fanem tedego nie jestem (antyfanem też nie). Facet robi HH inny niż reszta bo taki bardziej lanserski, baunsowy, optymistycznbe (nie nawija o ulicy itd.). Inni nawijają o ulicy bo sie tam wychowali,np. Peja no i spko z tego też jest dobry hh. Lubiłem oglądac jego program Bezele który prwadził z Coachem, to było naprawde dobre. Co do koncertu to też jestem za, zawsze można iść posłuchać kogoś na żywo.
Powrót do góry
BoNgO DrIvEr
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tede? oooo tak!
za co? już wymieniam:

1. Muzyka
po pierwsze - jeden z pionierów polskiego HH! płyta Nastukafszy to jest klasyk nad klasyki i znam ludzi, którzy na bezludną wyspę wśród trzech rzeczy zabrali by właśnie ją. takie kawałki juz nie powstaną!
po drugie - jest to jeden z bardzo niewielu , którzy potrafili się na scenie utrzymać do tej pory. koleś wydał mnóstwo materiału (WFD, 3H, S.P.O.R.T., Notes, Buhhy...) i każdą kolejną nagrywką był w stanie wprowadzić coś nowego, świerzego i zaj***stego.
po trzecie - styl. "to ma pływać, to ma głową kiwać, rzeczy po imieniu nazywać, pokazywać - jaki jest swiat, który ja widzę!" i tak to właśnie z nim jest. głos, flow, umiejętność przekazywania treści - miszczostffo!
po czwarte - bity. no wybaczcie, jeśli kogoś uraziłem, ale tylu rozkładających na łopatki bitów na jednej płycie co na Esende mylffon to w życiu nie widziałem. wiem, że to nie jego dzieło (respekcik dla Mateo) i wiem też że na innych płytach podkłady tez są przekozackie, ale to tylko potwierdza to, co chcę właśnie powiedzieć - koleś wie pod co rymuje!! Uśmiech
po piate - freestyle i dissy. co tu dużo mówić. do Ostrego go nie porównuję ale wystarczy luknąć na bitwę płocką jak zjadł Eldokę i Pezeta lub choćby włączyć sobie "Opowieść o tym co tu się dzieje" pod bit 600V i jak dla mnie pytania gasną. a co dissów... ostatni beef z płomieniem i nowaturem jak dla mnie umiescił na jego głowie nie jedną a trzy korony Bardzo szczęśliwy
po szóste i ostatnie w tym punkcie - HITY!! ŻADEN inny polski przedstawiciel sceny HH nie ma tylu kawałków, które znają wszyscy, wszyscy śpiewają i wszyscy się mogą przy nich bawić. kto nie zna "gram w zielone", "drin za drinem" czy świerzego przecież "blasku"? a po nagrywce z Voltem "pozdro 600" było wszędzie!

2. Styl życia i osobowość.
cenię Tedego za to że dał radę zostać sobą i spełniać swoje marzenia
"...nigdy nie wchłonie mnie wielka wytwórnia..." - śpiewał - i co? sam założył własną! nagrywał, produkował, stworzył własną markę odzieżową (niektóre projekty powstały jeszcze za czasów warszafskiego deszczu), wybił się na własnych marzeniach. wydaje mi się że za to głównie go ludzie nie lubią, z zazdrości...
no i do tego jego "nieznosna lekkość bytu" Jęzor kto by nie chciał żyć z baunsu - ręka do góry!! Bardzo szczęśliwy lans przez duże $ - on się w tym czuje, to robi i to w nim lubię.

3. Koncerty i kontakt z fanami.
byłem, widziałem i... CHCĘ JESZCZE! Cool

na pytanie czy ma się odbyć jego kocert w Turku odpowiem jednym wyrazem (właściwie cytatem kolesia z avatara Laskona Oczko ):
YEEEAAAAAAAHH!!!!! Bardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwyBardzo szczęśliwy

PEACE Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej, ale się braciszek napisał Jęzor . Ale popieram jego wypowiedź na ten temat:). A najbardziej: "...wybił się na własnych marzeniach. wydaje mi się że za to głównie go ludzie nie lubią, z zazdrości... ".
To mi najbarziej przypadło do gustu!. A co do koncertu Tede w Turku to będe na "ponad stóoóoówe" Jęzor
Diabełek
Szieea!! Cool
Powrót do góry
Góśki
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Watpie zeby przyjechal do Turku... chyba ze bedzie jakis super mega sponsor, otuż tede nie jest taki tani... stawia sobie wysoką gaże (jest najdroższym raperem w Polsce)

Dla zainteresowanych - na stronie www.wielkiejol.com do sciagniecia plyta ktora miala wyjsc baaardzo dawno temu, jakies 4 lata temu

Prosze państwa...

Warszafski Deszcz - Reminiscencje !

:]
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Sty 06, 2007 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, może i jest drogi. Ale zawsze warto spróbować Uśmiech. A z tym kuzynem to się pomyliłam:].
Powrót do góry
Laskon
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to? Temacik podupada? Nie
Pisać ludzie pisać!!!! Uśmiech
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już chyba każdy napisał co miał napisać. Każdy wymiękł pod wrażeniem talentu Tede i tyle Jęzor
Powrót do góry
Góśki
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Nie Sty 07, 2007 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma o czym, wszysto juz wyjasnione i rozstrzygniete :] Uśmiech

Może sama cos rozkrecisz? w koncu twoj temat ;p;p
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: