« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wypowiedź o. Rydzyka na temat pary prezydenckiej
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buhahaha... Nie mogę ze śmiechu...

Kaczyńscy z całą świtą przybyli na Jasną Górę gdzie odbywała się pielgrzymka "rodziny" (czyt. fanatyków) Radia Maryja.
Była wzajemna wymiana komplementów i publiczne linczowanie (jak zwykle) opozycji, komunistów, żydów, III RP, itp...
A tu okazało się, że Rydzyk jakiś czas temu objechał m.in. prezydenta i prezydentową na swoich wykładach. Podobno powiedział, że Maria Kaczyńska powinna sama poddać się eutanazji... heh
Jak zwykle Kaczyńscy będą udawać, że nic się nie stało, w obawie o utratę jakże cennego "moherowego elektoratu"... Ale szopka... lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jay napisał:
Była wzajemna wymiana komplementów i publiczne linczowanie (jak zwykle) opozycji, komunistów, żydów, III RP, itp...

Musisz jednak sam jechać na taką pielgrzymkę aby przekonać się, że Żydów tam się nie linczuje. Nie wiem czy w ogóle podczas tegorocznej pielgrzymki padło słowo "Żyd", "III RP" lub "komunista". Niestety nie mogłem w tym roku być tam osobiście, ale z tego co słyszałem to nic takiego tam nie powiedziano.

Jay napisał:
A tu okazało się, że Rydzyk jakiś czas temu objechał m.in. prezydenta i prezydentową na swoich wykładach. Podobno powiedział, że Maria Kaczyńska powinna sama poddać się eutanazji... heh
Jak zwykle Kaczyńscy będą udawać, że nic się nie stało, w obawie o utratę jakże cennego "moherowego elektoratu"... Ale szopka... lol

Jeszcze nic się nie okazało. I proponuję nie używać w swojej zajadliwości takich słów jak "fanatyk" czy "moherowy elektorat". Więcej szacunku dla tych ludzi.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek, szacunku to by się ten "moherowy elektorat" mógł uczyć od nas, wielokrotnie obrażał ludzi uczestniczących w przystanku woodstock i innych. Powiedz mi czemu ten człowiek ma zasługiwać na szacunek z mojej strony, ze strony innych. Uratował nam życie, jest wspaniałym autorytetem, jest chociaż dobrym człowiekiem?

Co do nagrania dziś ma być opublikowane w internecie. Ktoś tam z wprost mówi że naranie zarejestrowano dużo dużo wcześniej, i nie chcieli wyskoczyć przez przypadek z podróbką więc trwały ekspertyzy, dodatkowo autentycznosć potwierdziło kilkoro studentów szkoły rydza.

Derek, jak się ustosunkujesz do tego nagrania jeżeli jest autentyczne?, tak teoretycznie, bo jak się okaże prawdą to i tak wiadomo że całą sprawe przemilczysz i stanowiska nie zajmiesz w tej sprawie.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:
...bo jak się okaże prawdą to i tak wiadomo że całą sprawe przemilczysz i stanowiska nie zajmiesz w tej sprawie.
A ja uważam, że nasi koledzy będą z uporem godnym Tarika Aziza dementować wszelkie doniesienia i twierdzić, że to prowokacja Wprost, Wyborczej i TVNu razem wziętych, do spółki z Tuskiem, Rokitą i światowym spiskiem żydowsko - masońskim Jęzor Ufff, wielu mamy tych wrogów.

Co do samych taśm, nie słyszałem nagrania, więc nie mogę powiedzieć czy jest ono wiarygodne czy nie. Troszkę się zdziwiłem, że Wprost - taki prawicowy tygodnik wyszperał takiego newsa. Ale nie ważne...
Jeśli nagranie okaże się autentyczne, to przyznam, że nie będzie ono najlepiej świadczyć o ojcu Tadeuszu, ale potwierdzi moją teorię o szerzeniu jakiejś dziwnej agresji przez niektóre osoby skupione wokół Radia Maryja. Wielokrotnie słyszałem na ulicy, w tramwaju starszych ludzi, którzy rozmawiali na tematy polityczne, popierając RM, przy czym ich język czasem raził, tyle było tam nienawiści i uprzedzeń do każdego, to nie trzymał z nimi. Innym przykładem może być mój sąsiad z Turku (znany na osiedlu słuchacz RM), który kiedyś bardzo mnie lubił, często sobie rozmawialiśmy, w dzieciństwie przyjaźniłem się z jego wnukami. Zawsze uważałem go za sympatycznego człowieka. Ale kiedy dowiedział się, że podczas wyborów parlamentarnych pomagałem w rozklejaniu plakatów kandydatki PO, zaczepił mnie na ulicy i wyzwał od najgorszych. Od tej pory jak mnie widzi, przechodzi na drugą stronę ulicy. A jeśli już nie ma możliwości "ucieczki" przede mną, to odwraca głowę. Raz nazwał mnie Judaszem. Dziwne to, bo nic złego mu nigdy nie powiedziałem, nic złego mu nie uczyniłem.
Wydaje mi się, że czasem żółć się zbyt mocno wylewa z tych, którzy starają się być najbliżej ołtarza.
Powrót do góry
Boniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:

Co do samych taśm, nie słyszałem nagrania, więc nie mogę powiedzieć czy jest ono wiarygodne czy nie. Troszkę się zdziwiłem, że Wprost - taki prawicowy tygodnik wyszperał takiego newsa. Ale nie ważne...
Jeśli nagranie okaże się autentyczne, to przyznam, że nie będzie ono najlepiej świadczyć o ojcu Tadeuszu, ale potwierdzi moją teorię o szerzeniu jakiejś dziwnej agresji przez niektóre osoby skupione wokół Radia Maryja.

Rozbroił mnie wczoraj Lepper, który to telefonicznie wypowiadał się w TVP3.
Mówił, iż nie wolno bezpodstawnie oskarżać ojca Rydzyka, że trzeba najpierw sprawdzić autentyczność, że nie można tak rzucać oskarżeniami, że już było wiele sytuacji wcześniej kiedy oskarżano osoby publiczne bezpodstawnie i tak w kółko Uśmiech Zapomniał chyba jak to sam z trybuny sejmowej rzucał oskarżeniami gdzie popadnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co ma współnego dyskusja nt Ojca Rydzyka w tym temacie forum.
traktuję to jako ot

1) Ojciec Rydzyk, jak wiemy, napisał książkę-wydiad 'Tak tak, nie nie"
Tytuł nawiązuje do Ewangelii, stąd też należy odróżniac prawdę od kłamstwa.
2) Przyjmując, że nagrania gazetowych agentów są prawdziwe,
to chciałbym zapoznać się z całym wykładem, a nie tylko z niektórymi zdaniami, z których powyciągano wyrazy i interpunkcję.

Ustosunkuję sie tylko do słów:
>>
Wykład o. Tadeusza Rydzyka, który opisuje "Wprost", zarejestrowano w kwietniu. Spotkanie dyrektora Radia Maryja ze studentami poświęcone było sprawie wystąpienia prezydentowej, która 8 marca wraz grupą ponad 50 kobiet zaapelowała do polityków o niezaostrzanie ustawy antyaborcyjnej.

- Oni przygotowują eutanazję. I jeszcze Olejnikowa pluje w twarz. I pani Środa. Ona w przeddzień mówiła publicznie o wprowadzeniu eutanazji w Polsce. I na drugi dzień idzie i jest uwiarygodniona [spotkaniem u prezydentowej]. I dlatego powiedziałem bardzo mocno, żeby zareagowali. To było w stylu "tak-tak", "nie-nie". Dobro oddzielić od zła. Prawdę od kłamstwa. Szambo od perfumerii. To jest walka między dwiema lożami - stwierdza o. Rydzyk. Najbardziej szokujące słowa kieruje pod adresem prezydentowej: "Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza" - pisze "Wprost".<<

Jest to jak widać twarda retoryka, ale Ojciec Rydzyk podaje obraz faktom jakie miały miejsce w pałacu prezydenckim.
1) Środa opowiada się jako zwolenniczka eutanazji.
2) Nazajutrz jest zaproszona w towarzystwie Olejnikowej i kilkudziesięcioma innymi kobietami do Pałącu prezydenckiego
3) Tegoż dnia żona prezydenta podpisuje podsunięty przez
Olejnikową apel o nie dokonywaniu zmian w konstytucji
dot. obrony życia
4. Zainscenizowany zwrot warunkowy użyty na wykładzie: "Pani prezydentowa z taką eutanazją? Ty czarownico! Ja ci dam! Jak zabijać ludzi, to sama się podstaw pierwsza" ma podkreślić absurdalność
i logiczna bezmyślnośc prezydentowej, która wespół z przeciwniczkami obrony życia i zwolenniczkami eutanazji spotyka się (tojeszcze nic),
ale PODPISUJE AKT ZDRADZIECKI Olenikowej w czasie toczącej się
i wspieranej przez PiS walki o zmianę Konstytucji.

Byłoby niedopuszczalne moralnie, gdyby Ojciec Rydzyk nie reagował
na negatywne zachowania

Tu Ojciec Rydzyk wykazał zasadę: "TAK TAK, NIE NIE"

W sytuacjach moralnie uzasadnionych wspiera Kaczyńskich
a w sytuacjach gdzie popełniaja błędy lub sprzeniewierzają się:
karci bezlitośnie. Ojcie też dziecko chwali, a gdy trzeba gani lub nawet karci twardym słowem czy klapsem.

Ad. czarownica. Dla mnie od dzieciństwa kojarzy się z istotą,
która działa podstępnie pod pozorem dobra, ale uzyskuje negatywne
wyniki (z punktu widzenia dobra) - stąd użycie tego literackiego porównania uważam za słuszne.
Tu też "zaczarowana" zmiana Konstytucji nie doszła do skutku,
a cywlizacja zła odniosłą sukces.

Ja na tym forum wielokrotnie uważany za zwolennka PiSu czy Kaczyńskich, też często pisałem negatywnie o wielu ich poczynaniach:
angazówanie się w Iraku i Afganistanie, sprzyjanie żadaniom żydowskim,
sprayjanie pomysłom UE (poparcie traktatu reformującego), opieszałośc polityki prorodzinnej, zła obsada polityki zagranicznej (ambasadorowie, antypolskie publikacje), udział Kaczyńśkich w nagonce na arcybiskupa Wielgusa.

Ci, którzy zarzucali Ojcu Rydzykowi popieranie Kaczyńskich i PiSu
i sami bez liczenia się ze słowami ich atakowali, teraz będą mu
zarzucać, że... ośmielił się powiedzieć również negatywną część prawdy.

Przy okazji widzę ten atak na Ojca Rydzyka jako nieprzypadkowy akurat teraz. Tak zawsze bywało po corocznej pielgrzymce Radia Maryja na Jasną Górę. (taśmy mieli w kwietniu, a atak teraz).
Z tym atakiem zbieżny jest donoc do paieża Benedykta XVI na Ojca Rydzyka red. nacz. Gazety Polskiej Sakiewicza [też ponoć prawicowej jak "Wprost"] - słynny list otwarty.
Znowu podobnie jak w przypadku kamienowania arcybiskupa Wielgusa,
media liberalne i "rzekomo prawicowe" rozpocznie się rozpisany spektakl
piętnujący Ojca Rydzyka. Ale tak już było w historii Kościoła, że ci którzy ośmielili się powiedzieć twardo prawdę byli mordowani przez włądców: Św. Stanisław, Andrzej Bobola lub odsuwani od posług kapłańskich przez przełożonych(Ojciec Pio), a teraz rolę oskażycieli i katów pełni nagonka medialna.
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam go nie atakuje za to, że zaatakował głowe państwa i jego zonę.
Twierdzę tyklo, że jak jest taki katolicki to się powiniene do swoich słow przyznać, a nie gadać ze to nagonka.

Powiedziałem Ty zcarownico, to się do tego przyznaję.

I oczywiście ponoszę konsekwencję.

Jak bezdoemny obraził Prezydenta, to rozesłano za nim list gończy i postawiono przed sądem za obrazę. Nie widzę powodów, by teraz nie miało być tak samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
Ja tam go nie atakuje za to, że zaatakował głowe państwa i jego zonę.
Twierdzę tyklo, że jak jest taki katolicki to się powiniene do swoich słow przyznać, a nie gadać ze to nagonka.

Powiedziałem Ty zcarownico, to się do tego przyznaję.

I oczywiście ponoszę konsekwencję.

Jak bezdoemny obraził Prezydenta, to rozesłano za nim list gończy i postawiono przed sądem za obrazę. Nie widzę powodów, by teraz nie miało być tak samo.

O Rydzyk nie wypiera się że wyrażał się krytycznie o zaistniałej sytuacji.
Dotyczyło to pary prezydenckiej.
Ojciec Rydzyk nie może autoryzować słów, które nie oddają w pełni prawdy. On tych słów nie ma nagranych.

Na podstawie dotychczasowych poszatkowanych cytatów
trudno jednoznacznie odnieść się do sprawy.

Teraz zauważyłem, że słowo czarownica bardziej dotyczy Środy niz Marii Kaczyńśkiej.

Nie zauważyłem jakim słowem został obrażony prezydent?
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie z przyczyn technicznych nie przeczytałem rzekomych słów o.Rydzyka, a chciałbym widzieć całą wypowiedź, nie tylko wybrane fragmenty, o ile oczywiście są one autentyczne. Gdyby o.Rydzyk rzeczywiście nazwał prezydentową "czarownicą" czy prezydenta "oszustem" to nie powinien być dalej dyrektorem Radia Maryja. Mam jednak sporo wątpliwości czy taka "sensacja" w dzień pielgrzymki na Jasną Górę rzeczywiście okaże się "sensacją". Przerabialiśmy już takie "newsy" jak rzekome pobicie dziennikarza, maybacha, pieniądze na stocznię, malwersacje giełdowe, współpraca z wywiadem Rosji i wiele innych którymi przez pewien czas podniecały się media, a okazały się wyssane z palca. Ostatnio jedna z irlandzkich gazet napisała, że o.Rydzyk ma podwodną łódź atomową...
Powrót do góry
Partyzant
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rydzyk.. baj baj Uśmiech buahaha

z ciekawostek podam że u bukmacherów był zakład "Czy odbeda sie nowe wybory w tym roku" i z 5.5 na TAK.. dzisiaj zrobiło się Uśmiech 1.5

postawiłem piątaka jeszcze na 5.5... będzie na wieniec IV RP Uśmiech i browara

a co do samego tematu... mam nadzjeje że skonczy sie era tego "szaleńca".
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli lechu nie zareaguje i puści te słowa mimo uszu, to będzie piękny pokaz o tym że nasz prezydent jest zwykłym tchórzem, i nie dość że patrzy biernie na ataki na siebie ( to akurat jest w polityce zrozumiale) to patrzy też biernie jak obrażana jest jego żona. Ciekawi mnie stanowisko Kaczyńskiej na ten temat. ZObaczymy czy "nasz" prezydent ma honor.

Co do taśm, ponownie, rydzyk sam sobie wypisuje świadectwo, idzie coraz bardziej w dół. Takie teksty nie przystoją politykowy, a co dopiero księdzu. Pozatym takie teksty w ramach nauczania w szkole wyższej, co to za szkoła...

kontekst nie kontekst, obrażono prezydenta, za to idzie się za kratki nie?, bodajże każdy obywatel moze cos takiego zgłosić, jakto z tym jest?, zostały zranione moje uczucia obywatelskie Uśmiech
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagle znalazło się (na tym forum i nie tylko) tak wielu obrońców dobrego imienia prezydenta. Pani Gronkiewicz-Waltz, Katarzyna Piekarska strasznie nagle ubolewają. Dziwne, że nie reagowały podobnie gdy prezydenta obrażał niemiecki brukowiec lub gdy jeszcze bardziej obraźliwe słowa padały z ust Wałęsy.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:
Ustosunkuję sie tylko do słów:
...itd. itp.
Za taką interpretację na egzaminie z literatury dostałbym 5 Bardzo szczęśliwy
Czekam na interpretację opisanego wyżej zachowania mojego sąsiada. Czemu odwraca głowę kiedy mnie widzi? Może liczy gołębie na dachu?

Tak swoją drogą, to muszę przyznać, że obrażenie prezydenta Kaczyńskiego nie specjalnie mnie obraża. Cóż, to nie jest mój prezydent. Z resztą znacie moje zdanie na jego temat. Obrażenie jego żony już wywołuje u mnie pewien niesmak. Jest to pewnie sympatyczna i miła osoba i pomimo zarzutów, które jej czasem mógłbym postawić, uważam, że mogłaby mieć dobry wpływ na prezydenturę swego męża. W końcu wszyscy wiedzą, że pierwsze damy mogą mieć spory wpływ na prezydentów, tak jak każda żona na każdego męża Oczko Gdyby pani Kaczyńska odważyła się bardziej wyjść z cienia, mogłaby przynieść Polsce sporo dobrego.
Zachowanie o. Rydzyka za to obraża mnie. Obraża mnie jako katolika. Chodzę do kościoła i tak samo jak obrażają mnie księża, którzy mają kochanki, którzy nadużywają alkoholu, którzy prowadzą się nieetycznie. Tak samo obrażają mnie takie słowa wypowiedziane przez duchownego na forum publicznym. Nie jest to co prawda duchowny, którego uważałbym za mój autorytet, ale jest on autorytetem dla wielu (starszych głównie) katolików i ma on wielki wpływ na kształtowanie się postaw katolików w naszym kraju. Przyznam, że nie przysporzy to katolikom nic dobrego.
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Środa ma takie zachowania jak czarownica.
w wielu programach tv to widziałaem...

Podajcie mi tekst z rzekomego wykądu O Rydzyka dotyczący prezydenta,
a nie będący prawdą
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

Podajcie mi tekst z rzekomego wykądu O Rydzyka dotyczący prezydenta,
a nie będący prawdą
Polonusie, tu nie chodzi o krytykę. Bo krytykować można i nawet trzeba. Tu chodzi o kulturę wypowiedzi. Czy takiej kultury uczy się w Wyższej Szkole Kultury Medialnej?
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nicponiu

Gdzie tam jest brak kultury?
Wszystkie słowa są cenzuralne.

Jakoś do słownictwa byłego prezydenta Wałęsy
nie miałeś pretensji, a ten dopiero używa języka
Ojciec Rydzyk lubi używać literackiego języka,
jest tam wiele porównań, przenośni.

Porownaj np. język prof. Niesiołowskiego, który
jest wykładowcą na UŁ. On Cię nie razi, bo należy do PO.
Powrót do góry
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

polonus napisał:
Gdzie tam jest brak kultury?
Wszystkie słowa są cenzuralne ...

Biedna moja Polska, oj biedna ma ojczyzna Nie
Problem nie w tym, że T. Rydzyk nie używa słów uznawanych za wulgarne, ale w tym, że jego wypowiedzi jako całość są wulgarne, obraźliwe, chamskie. Jest on osobiście odpowiedzialny za słowa wypowiadane przez tego starszego człowieka, który krzyczał do dziennikarzy, że są volksdeutschami. T. Rydzyk jest odpowiedzialny za język nienawiści jakim posługują się słuchacze RM. Jest on również odpowiedzialny za zachowanie sąsiada nicponia.
Stąd już prosta droga do konstatacji, że Radio Maryja jest wrogie Polsce. To na jego falach, rozgłośni rzekomo katolickiej, można usłyszeć przesłanie, że Polacy mający inne spojrzenie, inne poglądy, nie zasługuja na miano "prawdziwych" Polaków, że nie sa patriotami, że sa zdrajcami itd. Przykładami można by sypać w nieskończoność: a to Wyborcza, a to TVN, a to Owsiak i jego WOŚP i Przystanek Woodstock, czy to Platforma, czy to biskupi Życiński, Pieronek czy Gocłowski ... itd.

Jestem załamany i przerażony, że tu gdzieś obok nas w Turku sa tacy zaślepieni ludzie jak derek i polonus, którzy w obliczu takich zachowań T. Rydzyka i jego rozgłośni na "ślepo" brną i próbują wybielić swego guru, bo nie można go nazwać księdzem.
Zachowujecie sie jak "ślepi" fanatycy i wyznawcy najgorszej sekty. Wierzący katolicy moga spokojnie o was powiedzieć, że wstąpił w was szatan i was omamił i przeciągnął na swoją stronę. Za was wypada sie jedynie pomodlić.

Nie ma we mnie za grosz współczucia dla Kaczyńskich. Sami sobie zgotowali ten los.
Cytat:
Nigdy więcej nie będziemy współpracować z ludźmi marnej reputacji ...
I co?? .. Lepper, Giertych, Rydzyk, szambo, czarownice, volksdeutsche, antysemityzm - jestem załamany, nie chce mi się już pisać - Quo vadis Polsko?????
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polonusie, nigdzie nigdy nie napisałem, że popieram niekulturalne odzywki prezydenta Wałęsy czy kogokolwiek. Oczywiście, często w ostatnim czasie zgadzam się z prezydentem Wałęsą, choć uważam, że czasami używany przez niego język jest nie na miejscu. Szkodzi on przede wszystkim swojemu wizerunkowi. Co do pana Niesiołowskiego to nie przypominam sobie abyśmy dyskutowali tu o nim, chociaż kto wie. Nie jestem ostatnio na bierząco, jeszcze kilka dni i zorientuję się we wszystkich sprawach. To, że PO jest najbliższą mojemu wizerunkowi polityki partią, nie musi oznaczać, że popieram wszystko co mówią jej członkowie. A jakieś ich wpadki nie przynoszą mi większego wstydu, bo nie jestem członkiem tej partii. Tymczasem jako katolik wstydzę się za słowa ojca Rydzyka, bo przez działania jego radiostacji, obecnych władz i ich zwolenników, wizerunek katolika uległ swego rodzaju zniekształceniu. Nigdy się nie wstydziłem mojej wiary, ale niestety wstydzę się za niektórych jej wyznawców. I nadal się upieram, że słowa użyte przez o. Rydzyka były niekulturalne.
P.S. A prezydent, jak każdy facet powinien stanąć w obronie swojej żony. Panie prezydencie, nie lubię pana, ale jako facet uważam, że nie powinien pan milczeć gdy ktoś obraża pańską żonę.
Powrót do góry
barbapapa
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Jeszcze nic się nie okazało. I proponuję nie używać w swojej zajadliwości takich słów jak "fanatyk" czy "moherowy elektorat". Więcej szacunku dla tych ludzi.

Jeśli się okaże to prawdą mam nadzieje że pójdzie do "pierdla" jak pewien bezdomny a tam zajmą się w należyty sposób odpowiednią częścią jego ciała współlokatorzy Diabełek .
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchałem tych rzekomych taśm
i ten głos wcale nie kojarzy sie z ojcem Rydzykiem.
Bardziej przypomina głos Wałęsy.
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

Buuuuuhahahahaa
NIe no to Ci się udało polonus...kurde...płaczę ze śmiechu.
Proponuję wizytę u laryngologa.
Powrót do góry
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
polonus napisał:

Buuuuuhahahahaa

lol lol lol lol lol To juz tylko w ten sposób można do tego podchodzić. Racjonalnej dyskusji nie sposób prowadzić z wyznawcami o. Rydzyka. Może po jakies dłuższej czasowej karantannie gorące polemiki będą możliwe, ale teraz to pozostał nam tylko smiech lol lol lol

Wałęsa vel Rydzyk Diabełek Zszokowany Diabełek - toż to bluźnierstwo
Jaja sobie Polonusie robicie i tyle Jęzor
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:
robertocarlos napisał:
polonus napisał:

Buuuuuhahahahaa

lol lol lol lol lol To juz tylko w ten sposób można do tego podchodzić. Racjonalnej dyskusji nie sposób prowadzić z wyznawcami o. Rydzyka. Może po jakies dłuższej czasowej karantannie gorące polemiki będą możliwe, ale teraz to pozostał nam tylko smiech lol lol lol

Blużnierstwami to właśnie popisuje się
wspierający lewą nogę PO, Wałęsa.
Nie będę cytował jego ostatnich wypowiedzi
w tym o Kaczyńskich, bo są niecenzuralne.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

Po prostu przebiłeś chyba wszystkie spiskowe teorie dziejów w tej sprawie..
Teraz jeszcze tylko brakuje z Twojej strony tekstów o obcej agenturze, komuchach i układzie.
Mam nadzieję, że prezydent oraz organy ścigania zrobią, co do nich należy.
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:

Pewnie że bluźnierstwo. Gdzie byłeś Yeti kiedy Wałęsa wyzywał innych od "psycholi", kiedy pod adresem Kaczyńskich używał jeszcze bardziej obraźliwych sformułowań i wyzwisk. Czy to go tłumaczy, że popiera PO? Stosujmy takie same standardy wobec wszystkich.
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia napisał:
polonus napisał:

Teraz jeszcze tylko brakuje z Twojej strony tekstów o obcej agenturze, komuchach i układzie.

żaden uczciwy student nie nagrywa wykładu
i nie leci z tym, aby za kasę sprzedać jakiejś szmatławej gazecie.
Robił to ktoś na zlecenie.
Gdzieś są przecież synalkowie tych tysięcy SBków, którzy tworzyli setki kilometrów teczek. Oni pewnie mają szpiegowanie w genach.
Powrót do góry
ankhu
Maniak

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:
Małgosia napisał:
polonus napisał:

Gdzieś są przecież synalkowie tych tysięcy SBków, którzy tworzyli setki kilometrów teczek. Oni pewnie mają szpiegowanie w genach.

to co polonus, kolejny spisek Znak zapytania skoncz juz wymyslac, bo nudne sie robi
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

Są tacy, którym nie chce się robić notatek i nagrywają wykłady (co faktycznie nie jest ani uczciwe, ani legalne) - ten przypadek wcale nie musiał być na czyjeś zlecenie. Dlaczego Wy (zwolennicy rządu i RM) zawsze macie jedną wielką spiskową teorię dziejów?
A nawet, gdyby to było na zlecenie, to nic nie zmienia faktu, że takie słowa zostały wypowiedziane.
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANKHu napisał:
polonus napisał:
Małgosia napisał:
polonus napisał:

to co polonus, kolejny spisek Znak zapytania skoncz juz wymyslac, bo nudne sie robi

Nie wymyślam tylko stwierdzam fakty!
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Nagle znalazło się (na tym forum i nie tylko) tak wielu obrońców dobrego imienia prezydenta. Pani Gronkiewicz-Waltz, Katarzyna Piekarska strasznie nagle ubolewają. Dziwne, że nie reagowały podobnie gdy prezydenta obrażał niemiecki brukowiec lub gdy jeszcze bardziej obraźliwe słowa padały z ust Wałęsy.

Dobrego imienia prezydenta strzeże nasze prawo - jakiś tam Hubert z dworca był ścigany z urzędu, każdy kto coś tam chlapnie na głowę państwa może być oskarżony i skazany. Nie dziw się więc, że takie wielkie poruszenie się zrobiło i tylu ludzi interesuje się - nie tyle może samym obrażenie prezydenta i jego żony co konsekwencjami i działaniem prokuratury itd...
Nie wiem gdzie dopatrzyłeś się jakichkolwiek reakcji Waltz, Piekarskiej czy wielu innych polityków - pytają ich dziennikarze o ocenę to odpowiadają - i mówią co sądzą - chyba mają takie prawo ??? Piekarska zapowiedziała złożenie doniesienia do prokuratury ale w związku z wątkami antysemickimi. Gdzie byli jak Wałęsa mówił co mówił - nie słyszałem żadnego komentarza pochwalającego jego słowa - wielu mówiło o brukowym poziomie itd - taki to poziom niestety mamy w naszej polityce, i jak widać wśród kapłanów też... Jeżeli idzie o niemieckie media to już inna bajka - ich prawo trochę się różni od naszego i tam dziennikarze mogą sobie pofolgować - normalka. Dopiekają wszystkim (wielu) ale tylko nieliczni łapią haczyk i się obrażają, co daje powody do kolejnych artykułów...
Im jeszce jedno - prokuratura bada autentyczność taśm - ja to czarno widzę w kontekście wielomiesięcznego badania autentyczności 27 sekund filmu z zatrzymania Blidy. Tych nagrań jest sporo, więc przynajmniej do zbliżających się wyborów będą badane, bo jak by to przed wyborami poróżnić się z głównym źródłem elektoratu...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: