« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory 2007 (lokalnie)
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:
koleś wyluzuj, albo tabletke sobie jakąs weź, nicpon po prostu nie uważa kolesia za kompetentnego, a ty wysuwasz mu takie oskarzenia i w takim tonie jakbys go chciał spalic na stosie bo ma inne poglądy.

Jasne, Marczewski jest bardziej kompetentny. Tylko nie wiem w czym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil napisał:
Nie zamieściliście numeru konta... Uśmiech Więc nie mam jak!

heee - numer konta by chciał - a na drugi dzień prokurator w domu...
Tutaj opłaty są zakamuflowane ... musisz kupić krzynkę (lub zgrzewkę) browca, następnie nikomu nic nie mówiąc przytargać ją do parku na plac zabaw ii zostawić pod 3 ławką po lewej .... i jak najszybciej się oddalić nie oglądając się za siebie - będziesz obserwowany... Towar jest przejmowany codziennie ok 20 więc jeżeli zobaczysz tam inne krzyneczki - nie ruszaj - zostaw swoją i chodu... Jęzor
A co Wy z tym Marczewskim - trudno będzie Wam na niego głosować - słyszałem, że nie kandyduje (chyba jedyna decyzja tego człowieka, którą popieram...) Jęzor
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
A co Wy z tym Marczewskim - trudno będzie Wam na niego głosować - słyszałem, że nie kandyduje (chyba jedyna decyzja tego człowieka, którą popieram...) Jęzor

To jeszcze niech weźmie ze sobą tą Anitkę i na zawsze znikną.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Admin (czyli ja) i moderatorzy działamy tu za darmo, a piwko sobie kupujemy sami Uśmiech
Wydaje mi się, że ktoś tu ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem. Jeśli ktoś mówi, że "prędzej wyskoczy z okna niż zrobi coś tam", to nie oznacza, że będzie skakał, prawda? To teraz może wszyscy zrozumieli co miałem na myśli pisząc o p. Marczewskim. A co niektórzy przeżywają tę wypowiedź jak.... (już lepiej nie będę stosować metafor).
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie Ty nicpon mieszkasz w tym Poznaniu może wpadniesz na piwko??
A Marczewskiego nie zapraszamy!!!
I bynajmniej nie jest to propozycja korupcyjna... Z czystej sympatii proponuje!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil napisał:
A gdzie Ty nicpon mieszkasz w tym Poznaniu może wpadniesz na piwko??
A Marczewskiego nie zapraszamy!!!
I bynajmniej nie jest to propozycja korupcyjna... Z czystej sympatii proponuje!!!
Polecam korzystanie z Prywatnych Wiadomości (ikona PW pod postem), nie róbmy z HP miejsca prywatnych rozmówek.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:

... Jeśli ktoś mówi, że "prędzej wyskoczy z okna niż zrobi coś tam", to nie oznacza, że będzie skakał, prawda? T...

kiedyś często mawiałem, że prędzej mi kaktus na dłoni wyrośnie....
Przestałem, bo kto go tam wie, a problem by był koszmarny... wrrrr Jęzor Jęzor
A wracając do wyborów (lokalnie) - co sądzicie o kandydowaniu naszych radnych i różnych tam pełniących funkcje w mieście i powiecie ... czy to się nie kłóci ??? Kandydując w samorządowych wyborach zobowiązali się do czegoś, mieli jakieś tam programy, obietnice itd - i co ???
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to co? Nic Jęzor Zostaliby gdyby sobie podniesli pensje do poziomu poselskich, kto wie czy sobie nie podniosą po wyborach kiedy to sie nie dostaną? Od tak w ramach rekompensaty Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzecie miejsce na liście p. Zesiuk.
Jak myślicie, uda się Platformie zdobyć w okręgu konińsko-gnieźnieńskim, odpowiednią ilość głosów aby nasza (w sumie to jedyna) nadzieja, znalazła się w sejmie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest z punktu widzenia ordynacji wyborczej ważne kto jakie miejsce na liscie zajmuje...ma to znaczenie li tylko propagandowo - prestizowe...
Powrót do góry
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazzmen napisał:
nie jest z punktu widzenia ordynacji wyborczej ważne kto jakie miejsce na liscie zajmuje...ma to znaczenie li tylko propagandowo - prestizowe...

Hmm... nie tylko, ma znaczenie również polityczno-statystyczne, że tak rzeknę Jęzor jak podda się analizie wyniki w różnych wyborach, to kandydaci z 3 miejsca zdecydowanie częściej odnoszą sukces niż osoby zajmujące 4, 5 czy 10 miejsce na liście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jazzmen

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:
jazzmen napisał:

Hmm... nie tylko, ma znaczenie również polityczno-statystyczne, że tak rzeknę Jęzor jak podda się analizie wyniki w różnych wyborach, to kandydaci z 3 miejsca zdecydowanie częściej odnoszą sukces niż osoby zajmujące 4, 5 czy 10 miejsce na liście.

nie dysponowałem takimi danymi Jęzor a jesli to prawda to tym lepiej dla nas Jęzor
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Paź 04, 2007 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwie ma znaczenie to, na jakim miejscu znajduje się kandydata na liście danej partii.
Tak jak to stwierdzili moi przedmówcy.
Wyborca jest stworzeniem leniwym. Dlatego nie chce mu się często przeglądać całej listy i głosuje na pierwszą czy tam trzecią lepszą osobę.
Jest jednak także kolejna ważna prawidłowość mianowicie głosuje się na OSTATNĄ OSOBĘ Z LISTY. Bo po przejrzeniu całej nie udało nam się wytypować kandydata, na którego najbardziej chcielibyśmy zagłosować, więc głosujemy na OSTATNIEGO.
Nie wiem czy wicie, że kandydatem, który posiada właśnie takie miejsce i startującym z naszego okręgu wyborczego jest
KAROL MAC. On właśnie posiada ostatnie – 18 miejsce na liście PSL-u.
Myślę, że to on właśnie dzięki dobremu miejscu na liście solidnej partii i cechą osobistym może stać się naprawdę powiatowym czarnym koniem wyścigu o mandat poselski w naszym okręgu. Będzie on pewnie szczególnie atrakcyjnym kandydatem dla ludzi młodych!
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 06:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany tak się podniecacie jakby w naszym kraju wybory były po raz pierwszy.
Niczego się nie nauczyliście??
Nieważne jak się zaglosuje, na pierwszego, drugiego, trzeciego, czy ostatniego na liście.
Jak tylko zostanie wybrany będzie miał swoich wyborców w du... tzn w głebokim poważaniu oczywiście.
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem to, o czym napisałeś jest patologią powszechną w obecnym życiu politycznym! Ale czy tak powinno być????
Może należy coś zmienić? Wnieść nową, jakość do polskiej polityki.
Niestety temu może się przysłużyć tylko wymiana elit politycznych... dopuszczenie młodych do polityki.
Dlatego nie podzielam twojego defetystycznego twierdzenia. Gdyby wszyscy tak myśleli frekwencja była by pewnie jeszcze mniejsza, choć u nas i tak nie jest imponująca. Dlatego postarajmy się znaleźć jakąś alternatywę dla starych, wsteczniczych sił...wybierzmy młodość!

Ostatnio zmieniony przez rob_pil dnia Pią Paź 05, 2007 09:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie ja napisałem, że przeze mnie frekwencja będzie mniejsza?? Że nie pójdę glosować??
Czytaj ze zrozumieniem.
Ja napisałem tylko, że się nie ma co podniecać wyborami.

A głosować pójdę, bo uważam to za swój obowiązek. Nawet jesli nie mam złudzeń co do wyników i tego, czy wybrańcy będą o nas pamietać po wyborach.
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Paź 05, 2007 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:

Nieważne jak się zaglosuje, na pierwszego, drugiego, trzeciego, czy ostatniego na liście.
Jak tylko zostanie wybrany będzie miał swoich wyborców w du... tzn w głebokim poważaniu oczywiście.

No moim zdaniem takie myślenie o politykach i ich działalności wiele osób odstręcza od brania udziału w głosowaniu.
Zwłaszcza, że to, o czym piszesz jest wielokrotnie potwierdzone praktyką.
Nie napisałem, że nie będziesz brał udziału w głosowaniu.
Poza tym dla mnie jest jednak ważny człowiek, na, którego głosuje i dzieki temu mam nadzieje, że mój kandydat nie bedzie mnie miał w tylnej cześci ciała jak to sam stwierdziłeś jest zazwyczaj.
Dlatego też głosujmy rozważnie...nie na listy, nie na numery, lecz na człowieka!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: