« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

EURO 2016
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 07:39    Temat postu: EURO 2016 Odpowiedz z cytatem

No to chyba czas zacząć Oczko

Jak widzicie szanse Polaków, kogo obstawiacie na zwycięzce całego turnieju?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Cze 02, 2016 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od razu uprzedzę, że ja się na piłce nożnej za bardzo nie znam, więc proszę mieć to na uwadze podczas czytania moich wypowiedzi Oczko.

Pewnie marudzę, ale troszkę irytuje mnie to pompowanie balonika, zwłaszcza w obliczu naszych piłkarskich osiągnięć z ostatnich czasów, a raczej ich braku. Absolutnie nie mam nic przeciwko temu, aby kibicować biało-czerwonym, ale hurraoptymistyczne materiały medialne, realizowane często w klimacie, jakbyśmy jechali tam co najmniej po srebrny puchar, są troszkę... no, nieadekwatne i sprawiają, że trudno traktować je poważnie Oczko.

Jak widzę szanse Polaków? Dużym osiągnięciem będzie, jeżeli uda nam się wyjść z grupy. Mówię to bez ironii, opierając się na rezultatach z poprzednich turniejów i wrażeń z gry, jak np. we wczorajszym meczu z Holandią (akurat oglądałam Oczko). Choć oczywiście nie mam nic przeciwko temu, aby akurat w tej kwestii się srodze pomylić i miło zaskoczyć w zaawansowanej fazie turnieju, bo mimo że trudno zaliczyć mnie do grona miłośników piłki nożnej, zawsze cieszą mnie sukcesy sportowe Polaków, obojętnie, w jakiej dyscyplinie Uśmiech.

Kogo obstawiam na zwycięzcę? Nie mam bladego pojęcia, podobnie jak o piłce nożnej w ogólności Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Cze 03, 2016 03:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy takiej grupie i nowym systemie rozgrywek olbrzymią porażką będzie zakończenie tego turnieju po trzech meczach.

Byłem optymistą przed euro 2012, trochę niepoprawnym jak patrzę teraz z perspektywy czasu. Niemniej dziś również uważam, że Polaków stać na niespodziankę. Porównując oba turnieje i sytuację Naszych - uważam, że w tym roku mamy dużo większe szanse. Nasz skład to już nie tylko bramkarz+trio z BVB, doszedł świetny Krychowiak, coś zaczyna się dziać w obronie (pomijam ostatnie wybryki z Holandią), do tego najważniejsze - w końcu mamy drużynę. To nie jest już tak jak za Smudy, że każdy chodził z głową wysoko i miał pretensję do całego świata. Dzisiaj widać, że ta drużyna żyje ze sobą, trener Nawałka świetnie to poskładał (w co nie wierzyłem).

Co do wczorajszego meczu to nie wyciągałbym jakichkolwiek pochopnych wniosków, to była tak naprawdę gra treningowa, chłopaki grali na 30%, widać było, że odstawiają nogę czasem by nie nabawić się kontuzji itp.

Euro wygrają Niemcy. A My? Cóż, ćwierćfinał jak najbardziej realny, a później? To już sporo zależy od szczęscia. Niemniej w sukces wierzę bardziej niż 4 lata temu, choć tak jak wspomniałem - wtedy również byłem optymistą.
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wczorajszym meczu dość popularny stał się żart:

-Co powiedzieli nasi piłkarze po meczu?
-No! Jeszcze trzy mecze i wakacje!

Oglądałem wczorajszy mecz i delikatnie mówiąc nie porywał. W mediach dużo mówi się o drużynie, ale ja tam jakoś specjalnie tego nie widziałem.
Plusem jest to, że mamy kilku dobrych piłkarzy umiejących radzić sobie z presją. Obawiam się, że rywale wykorzystają braki na pozostałych pozycjach.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Cze 07, 2016 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówi się, bo drużyna jest teraz na fali - to dość normalne zjawisko, w którym przed dużym turniejem bagatelizuje się wszystkie wpadki i słabe występy, nie chcąc wypaść z bardzo optymistycznej retoryki i podsycania nadziei na osiągnięcie sukcesu. Ot, wystarczy choćby pójść do sklepu - z wizerunkiem piłkarzy można kupić teraz praktycznie wszystko i wszędzie Oczko.

Miałam okazję obejrzeć wczorajszy mecz i utwierdził mnie w odczuciach - dużym sukcesem będzie wyjście z grupy. Nie trzeba chyba być znawcą piłki nożnej, aby zauważyć, że gra za bardzo się nie klei. Słabo przekonują mnie tłumaczenia, że to oszczędzanie sił na Euro - drużyna, która aspiruje do awansu w II fazę turnieju, nie powinna traktować dobrej gry jako nie wiadomo jakiego wyczynu, który zostawia się na specjalne okazje. Jeszcze zrozumiałabym, gdybyśmy grali z jakąś świetną, utytułowaną drużyną.

Niemniej - mam nadzieję, że sprawdzą się prognozy smacka, a nie moje Uśmiech.
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 06:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o piłkę nożną to raczej nie jest to mój konik.
Grą reprezentacji jestem ogólnie zawiedziony, jak i całym polskim poziomem piłki.
Dlatego uważam, że Polska klasycznie da rzyci i nic nie pokaże. Mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Tradycja rzecz święta i pewnie jej dotrzymają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sergio

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnie dni media pompują balonik niesamowicie. Ale wytłumaczenie jest dość proste. Płaca za transmisje kosmiczne pieniądze więc teraz robią wszystko żeby zadbać o odpowiednią oglądalność i wpływy z reklam. A mogliby to z większym przebiciem zrobić na siatkówce czy ręcznej. No, ale w piłce już od dłuższego czasu pieniądze są oderwane od rzeczywistości.

Orientuje się ktoś czy w Turku będzie można gdzieś oglądać mecze?
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Czw Cze 09, 2016 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cztery drużyny z trzeciego miejsca awansują dalej, nawet jedna wygrana lub dwa remisy mogą dać awans (jeśli w dwóch innych grupach dwie drużyny przegrają dwa mecze i jeden zremisują).
Nie awansować w takich warunkach to będzie wstyd.
A jeśli awansują dzięki matematyce, to nikłe szanse na dalszą grę.
Jestem kibicem, wierzę w dobry wynik (jako optymista), jednak ostatnie mecze trochę zasiały wątpliwości... ale w sumie Hiszpania przegrała z Gruzją.
Wiele się okaże po pierwszym meczu, nie będzie już żadnych wymówek...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sergio

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy mecz za nami. I pierwsze zwycięstwo. Należą się gratulacje, ale też naszła mnie taka refleksja, że gdyby nie rozbudowana formuła ME o 3 pkt byłoby zdecydowanie trudniej (o ile dalibyśmy radę awansować). Irlandia Północna to jednak rywal odstający dość mocno od Ukrainy i Niemiec. Także po tym meczu ciężko powiedzieć z czym tak naprawdę Polska przyjechała na ten turniej. Plusem zdecydowanie po tym meczu jest Bartosz Kapustka- on akurat swoją szansę wczoraj wykorzystał. Natomiast dla mnie osobiście najsłabsze ogniwa to Pazdan i Miączyński. Obawiam się czy drużyna pokroju Niemiec nie wykorzysta tych słabych ogniw z zimną krwią. Oby nie.
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

irlandia blokowała cały mecz dostęp do pola karnego. sytuacje były i moim zdaniem 1:0 nie oddaje obrazu gry. z niemcami gra siłą rzeczy będzie musiała wyglądać inaczej i to raczej my będziemy drużyną z mniejszym posiadaniem piłki...a ukraina? spokojnie do ogrania...a remis to już obowiązek
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Cze 13, 2016 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim - to zwycięstwo należało się kibicom, którzy wiernie wspierają reprezentację mimo braku poważniejszych sukcesów Uśmiech. Aż naprawdę miło było patrzeć na tę radość Polaków po wygranym spotkaniu - i tych, którzy kibicowali na miejscu, i tych oglądających mecz w telewizji.

Nie pokuszę się tutaj o analizę gry, bo piłka nożna to raczej nie moja bajka, oglądam okazjonalnie jedynie przy większych turniejach. Tym, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło, było widoczne prawdziwe zaangażowanie Polaków w grę, którego zwykle raczej nie dostrzegałam w ich meczach.

Ciekawe, jak pójdzie nam z Niemcami, którzy wczoraj co prawda wygrali spotkanie z Ukrainą, ale niezbyt wysoko i - jeśli wierzyć komentatorom - nie mieli za bardzo pomysłu na tego przeciwnika. Biorąc pod uwagę, że w sporcie liczy się nie tylko element techniczny/taktyczny, ale również psychologiczny (lub, jak kto woli, emocjonalny), może być różnie Uśmiech.
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet ja ogladałem mecz! Co prawda z laptopem na kolanach ale jednak Oczko
W sumie to jestem pod wrażeniem, Polska grała w piłkę. W końcu. Mam teraz nadzieję, że na kolejnym meczu ta presja ludzi dobrze odbije się na piłkarzach i będą grać równie dobrze.
Może niech polscy piłkarze pokazują niemieckim zachowanie ich trenera to jest szansa, że stracą koncentrację Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
Nawet ja ogladałem mecz! (...)
W sumie to jestem pod wrażeniem, Polska grała w piłkę. W końcu

dokładnie mam tak samo Uśmiech
nie jestem szpecem w żadnym sporcie tym bardziej w piłkę kopaną, ale byłem pod wrażeniem jak dużo przebywali nasi na polu przeciwnika

jeśli będą w podobnej dyspozycji dziś to może jest szansa na remis z niemcami
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy to jednak trochę inny poziom więc tutaj tak stłamsić przeciwnika będzie trudno. Ale to chyba jedyna metoda na remis/zwycięstwo ponieważ nasza obrona to najsłabsza formacja (z Pazdanem na czele) i obawiam się, że jeśli będziemy się tylko bronili to będzie niezwykle ciężko o korzystny wynik.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Czw Cze 16, 2016 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemcy byli optycznie lepsi.
Nasi 15-20 minut byli skołowani, było troszkę chaosu.
Potem coraz lepiej. Mogło zdarzyć się wszystko, wygrana, porażka, remis.
Ja z remisu się cieszę. Mamy 4pkt, Niemcy też. Zaskoczyła Irlandia Pln, Ukraina poniżej oczekiwań.
Nadal nie mamy awansu, bo może się zdarzyć, że 4pkt na awans z 3 miejsca nie starczy, więcej w tej kwestii wyjaśni się po 2 kolejce grupowej.
Remis z Ukrainą daje nam 2 miejsce na pewno (my 5, Niemcy wygrywając z NIR 7pkt NIR 3pkt, my 5 Niemcy remisując z NIR 5, NIR 4, Niemcy pierwsi bo więcej puknęli, my 5, Niemcy przegrywając z NIR 4, Nir 6, my zawsze na drugim).
Wygrana z Ukrainą daje nam szanse na 1 miejsce, wszystko zależy od meczu Niemcy NIR.
Najważniejsze po meczu z Niemcami, ostatni mecz nie jest o Honor, to mecz o miejsce, bo na 90% awans jest.
Powrót do góry
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 03:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może trochę szkoda okazji Milika, niemniej jednak remis z Niemcami na wielkiej imprezie - brałem w ciemno.
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 07:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę po wczorajszym meczu odszczekać to co pisałem o Pazdanie. Wczoraj stanął na wysokości zadania i zagrał dużo powyżej moich oczekiwań. Wynik uważam za sprawiedliwy, chociaż oczywiście wolałbym jakiś bramkowy. Ale nie ma co marudzić- naprawdę zagrali wczoraj trudny mecz i trzeba cieszyć się z tego jednego punktu. W końcu co by nie było to punkt zdobyty z aktualnymi mistrzami świata.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, Pazdan wczoraj stanął na wysokości zadania i z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że gdyby nie jego interwencje w pewnych momentach, Niemcom udałoby się strzelić bramkę.

Ja się z wyniku cieszę. Zawsze to punkt, pewnie, że fajniej byłoby wygrać lub chociaż zremisować bramkowo, ale utrzymać aktualnych mistrzów świata przed ponad 90 minut bez bramki też jest sporym wyzwaniem i osiągnięciem. Tym bardziej, że - jeżeli wierzyć internetom - to pierwszy remis Niemców na Euro od 2004 roku Oczko.
Powrót do góry
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia napisał:
Tym bardziej, że - jeżeli wierzyć internetom - to pierwszy remis Niemców na Euro od 2004 roku Oczko.

tak, niemniej nawet w 2008 roku mieli dwie porażki, więc zmanipulowany przekaz ciutkę Uśmiech
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Cze 19, 2016 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś okaże się, czy jest ryzyko trafienia w 1/8 na Francję.
Jeśli Francja dziś przegra ze Szwajcarią, to zajmując 2 miejsce gramy właśnie z Francją. Osobiście wolałbym, by nasi z nimi w 1/8 nie grali.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pon Cze 20, 2016 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zajmiemy 1 lub 2 miejsce, to jeśli przejdziemy 1/8, w ćwierćfinale trafimy zapewne na Włochy lub Hiszpanię.
Jeżeli zajmiemy 3 miejsce, to w 1/8 możemy trafić na Francję lub Anglię. Także nieciekawie to wygląda.

http://sportowefakty.wp.pl/euro-2016/609882/euro-2016-juz-trzy-druzyny-w-drabince-18-finalu
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Cze 21, 2016 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy Szwajcarów - do przejścia są... (no chyba, żeby nieee Oczko)
Gorzej dalej - bo ja już prawdę mówiąc w ćwierćfinale z Naszymi gram - niestety z Hiszpanią. Włosi pewnie byliby łatwiejsi, ale nie narzekajmy. Jak przejdziemy Hiszpanów (mecz życia wszystkich łącznie z rezerwowymi Oczko) to zostaje Nam finał ze Szkopami - nic Nas nie zatrzyma po Hiszpanach....
Powrót do góry
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 03:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamy najłatwiejszą możliwą drabinkę Uśmiech. Typuję: 1/8 Szwajcaria, 1/4 Chorwacja 1/2 Węgry, finał Niemcy Oczko
Wszystko Nam się układa szczęśliwie w tym turnieju więc musimy wygrać Cool
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo cieszy mnie, że moje przewidywania się nie sprawdziły i zostaliśmy w turnieju po fazie grupowej Uśmiech.

Wczorajszy mecz nie był zbyt dobry w wykonaniu naszej drużyny, ale ostatecznie w sporcie liczy się wynik - jeżeli w kolejnym meczu zagramy lepiej niż wczoraj (Szwajcaria to z pewnością trudniejszy rywal niż Ukraina), myślę że możemy mieć szanse na awans do 1/4 Uśmiech.
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nie graliśmy chyba na 100%. Takie odniosłem wrażenie, że chcieliśmy wygrać możliwie najmniejszym nakładem sił. Martwi mnie trochę postawa Lewandowskiego i Milika. Jeden i drugi zmarnował swoje szanse na strzelenie gola. Oby to nie spowodowało jakiegoś kryzysu u nich w głowach. Mimo wszystko cieszy awans z grupy- można powiedzieć zrobili swoje- teraz już bez takiego stresu i obciążenia mogą tylko wygrać. Plan minimum wg mnie zrobili.
A Szwajcaria? No cóż- dawno nie widziałem ich w akcji więc ciężko powiedzieć co prezentują na tych mistrzostwach.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sob Cze 25, 2016 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza połowa doskonała, potem... było jak było, karne wyszły i jesteśmy w 1/4. Plan minimum wykonany...
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem tego meczu to ciężko mi coś powiedzieć.
Jednak jestem w wielkim szoku, że udało im się przejść dalej. Normalnie to co się dzieje jest niemożliwe! No ale fajnie, że może w końcu coś z tą piłką się ruszy.
Ciekawi mnie tylko czemu trener tego Milika nie zmienia. Co słyszę to ciągle ktoś na niego narzeka. Nie ma na ławce innych napastników? Napalili się na niego a jest jedna wielka Głupek
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na piłce nożnej, więc nie wiem, dlaczego nie zmienia i czy w ogóle ma na kogo zmienić. Ale wkurza mnie teraz ta wielka fala pomyj, które spływają na Milika i które nie mają niczego wspólnego z konstruktywną krytyką (dla jasności - nie zaliczam do tych pomyj wypowiedzi Mopka Uśmiech) - że co on tam robi, że po co on na Euro w ogóle, że dzieci w szkole lepiej grają, że nie powinien w ogóle wychodzić na boisku, że wstyd... itd. (a to i tak te kulturalniejsze komentarze). Jak wspomniałam, specjalnie się nie znam, ale z tego, co mi wiadomo, Milik znacząco przyczynił się do tego, że na Euro w ogóle jesteśmy i o ile pamiętam, on zdobył zwycięską bramkę w meczu z Irlandią Płn., która dała nam 3 pkt. w tabeli.

Niestety, pamięć kibiców (a raczej: "kibiców") jest krótka i dość wybiórcza, niezależnie od dyscypliny. W tych, które śledzę (siatkówka i piłka ręczna) jest dokładnie to samo - jak zawodnik ma świetną formę i rzuca bramkę za bramką/zdobywa punkty w setach, wirtualni eksperci są najwierniejszymi, najbardziej dumnymi kibicami, jak w meczu (lub meczach) gra gorzej - nagle "patałach" (to i tak delikatne), po kiego go wzięli na zawody, "skończył się" (moje ulubione - to samo mówili przed Euro o Błaszczykowskim Oczko), nie powinien w ogóle grać, robi wstyd... itd. Oczywiście - aż do następnego meczu, w którym pójdzie mu dobrze, wtedy znów populacja "wiernych fanów" notuje skokowy wzrost Oczko.

Mówię o tym z przymrużeniem oka, ale jest to zjawisko smutne, a czasem wręcz zatrważające. Chyba jednym z bardziej jaskrawych przykładów ohydnych komentarzy są te pod adresem Karola Bieleckiego, kiedy zdarzy mu się zagrać słaby mecz - że "po co ślepego na boisko wpuszczają?!" (dla niezorientowanych - Bielecki stracił oko na boisku, na skutek faulu w towarzyskim meczu z Chorwacją, ale nadal gra w kadrze i na ogół gra świetnie). Przerażające, jak łatwo poniżać i pogardzać drugim człowiekiem, kiedy ma się (choćby i złudne) poczucie wirtualnej anonimowości.

Zawodnicy oczywiście nie są poza krytyką, ale jest różnica między krytyką konstruktywną a wylewaniem wiadra pomyj. Zresztą, z tego co mówią niektórzy spośród śledzących piłkę nożną, poza kiepską celnością, Milik na boisku spisuje się dobrze, ale - jak mówiłam - nie znam się. To młody zawodnik, może zbyt mocno odczuwa presję, może za bardzo się stara - oczywiście wiem, że taka argumentacja nie ma szans dotrzeć do internetowych ekspertów od wszystkiego, którzy robią najlepiej wszystko, czego tylko w swoim znawstwie się dotkną, a pojęcie popełniania błędów jest im obce, podobnie jak pojęcie kultury osobistej Oczko.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i Hiszpanów nie ma... Na własne życzenie - zlekceważyli Chorwatów i dostali Włochów. Teraz na Włochów czekają już Niemcy, którzy dadzą radę (ciężko będzie - przewiduję dogrywkę, może karne). Dalej gładko z Angolami albo Francuzami pojadą i Szkopy mają finał. Nasz droga to łatwe zwycięstwo z Portugalcami i troszkę cięższe z Belgami. W każdym razie na finał ze Szkopami będziemy mieć więcej sił i oczywiście wygramy. To by było coś - wygrać Euro i to ze Szkopami.... Bardzo szczęśliwy
Ale numer Islandia wysłała Angoli do domu....
A może tak finał Islandia - Polska Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Angolami już nikt na tym turnieju nie zagra. Tym łatwiej będą mieli z Islandią Uśmiech
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: