« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

EURO 2016
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda tylko, że część Anglików (w tym media) kompletnie nie potrafi zachować klasy i wypowiada się o Islandczykach w pogardliwym tonie - najwyraźniej obrazili się, że takie tam państewko z krańców Europy ośmieliło się odesłać wielką Anglię do domu, zamiast paść im do stóp jeszcze przed pierwszym gwizdkiem... Oczko

Myślę, że sytuacja, w której Polska zaszła w Mistrzostwach Europy dalej niż Anglia czy Hiszpania jest warta zapamiętania. Podobnie jak haze, chętnie zobaczyłabym w finale Polaków i Islandczyków, ale do tego jeszcze dość długa droga. Jestem ostrożna w oczekiwaniach, ale podoba mi się podejście naszej kadry i trenera do Portugalczyków - szacunek do rywala, ale bez strachu. Mam nadzieję, że w czwartek obejrzymy ładny mecz, zakończony zwycięstwem Biało-Czerwonych Uśmiech.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Cze 28, 2016 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotkała chamów kara za deptanie polskiej flagi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 08:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Politykę zostawmy w dziale polityka.

Chciałbym odnieść się do krytyki Milika. Otóż dla mnie jest to krytyka poniekąd słuszna. W piłce jest takie powiedzenie- jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz. A kilka ostatnich Milikowi nie do końca wyszły. Tak już jest, że napastnika rozlicza sie głównie z bramek. Owszem chłopak walczy, biega i jest waleczny- tego mu odmówić nie można. Natomiast to jest najważniejsza impreza piłkarska w tym roku i trzeba oczekiwać, że taki zawodnik będzie szykował formę na nią. Pozytywne w tym wszystkim jest to, że Milik znajduje się w tych sytuacjach strzeleckich- jeśli to się nie zmieni to bramki są kwestią czasu. Oby dziś to nastąpiło!
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Milik jest napastnikiem i musi strzelać bramki. Lewy robi mu miejsce, chłopak potrafi się znaleźć w 100% sytuacji - i co z tego. Na tym turnieju takich prawie setek miał z 10, trafił raz. To robi różnicę, bo zawodnicy światowej klasy na 10 trafiają 7-8. Błaszczykowski miał raptem 3 sytuacje i dwa trafienia zaliczył. Od Milika oczekujemy goli - zwykłego wykorzystania sytuacji, które wypracowuje mu drużyna, w tym harujący jak wół, kopany w każdym sektorze boiska i pilnowany przynajmniej podwójnie Robercik.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergio, gdzieś Ty się tutaj polityki dopatrzył? Oczko

Angielscy kibice rozłożyli na ziemi, deptali i kopali polską flagę, świetnie się przy tym bawiąc, śpiewając przyśpiewki, pijąc piwo... Takie wydarzenie miało miejsce na Euro 2016, jak mniemam, do niego właśnie odnosił się smack... gdzie tutaj polityka? Krytyka karygodnego zachowania kibiców innego kraju względem polskiego symbolu narodowego albo zauważenie, że szydercze komentarze o innej drużynie są świadectwem braku klasy (bo nie wiem, do której wypowiedzi się odnosiłeś) to według Ciebie polityka?

Co do Milika, powtórzę jedynie to, co pisałam wyżej: uzasadniona, konstruktywna krytyka - tak, jak najbardziej; wylewanie wiadra pomyj i obrażanie zawodnika - absolutnie nie.
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anglia jedyny kraj, który wyszedł z Euro dwa razy

A tak serio, zbyt pwni siebie byli, a co ronaldo odwalił, nie dość, że ślepy to jeszcze bezczelny nie dzieląc się koszulką z kolega z drużyny przeciwnej.

Może mial grzybicę pach i nie chciał zarazić kolegi lol Jęzor Oooo...
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapitanowie innych drużyn powinni w ogóle nie proponować Ronaldo tradycyjnej wymiany koszulek, bo skąd mają wiedzieć, czy portugalski książę w ogóle uzna ich za godnych choćby rozmowy z jego wysokością...

Wiem, jestem złośliwa, ale strasznie irytuje mnie takie infantylne gwiazdorzenie w wykonaniu dorosłego faceta, który obraża się, że ktoś wygrał z nim pojedynek sportowy. Klasę zawodnika, drużyny i kibiców poznaje się również po tym, jak reagują na porażkę.

Ciekawe, jak nam dziś pójdzie Uśmiech.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty nie zadawaj takich pytań nawet Jęzor
Jak ma iść ??? Portugalce do domu a My do boju Cool
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już się wolę nawet nie odzywać, bo - przyznaję bez bicia - byłam w gronie tych, którzy nie wróżyli Biało-Czerwonym wyjścia z grupy... jak to miło czasem ucieszyć się z faktu, że nie miało się racji! Jęzor

Kurczę, jak nie przepadam za piłką nożną, tak w to Euro się wkręciłam i aż nie mogę się doczekać dzisiejszego meczu, w którym - mam nadzieję - Ronaldo będzie miał kolejny powód, aby się obrazić Oczko
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gruncie rzeczy zawsze dobrze ludziom życzę, staram się nie być złośliwy nawet w stosunku do tych, za którymi nie bardzo przepadam, tak w przypadku CR7 i w kontekście meczu z Nami życzę mu kolejnego focha pomeczowego - niech w tym fochu znowu mikrofonami sobie porzuca (szkoda mikrofonów tylko), niech się rozpłacze albo język wytknie... wszystko jedno - byle byśmy dali mu powody do focha... Jęzor Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 01:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bardzo przykro.
Niemniej jednak szacunek, pech chciał, że o awansie decydował przypadek. Szkoda, bo odpadliśmy jako drużyna, która ani sekundy nie przegrywała w tym turnieju. do półfinału za to awansował drużyna, która nie wygrała meczu.
Smutny
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 05:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że zawsze jest jakaś szkoda jednak ja bym nie płakał.
Pierwszy raz od bardzo dawna Polska grała w piłkę i pokazała, że na coś ją stać (a nie tylko brać kasę i nara).
Jak na pierwszy raz po takiej przerwie zaszliśmy bardzo daleko. Teraz tylko nie spocząć na laurach tylko dalej trenować i działać z młodzieżą jak do tej pory. Orliki są, teraz tylko jakiś animatorów zatrudnić i dzieciaki niech ćwiczą jak Kapustka.
Ja tam ogólnie jestem zadowolony z wyników naszej reprezentacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sergio

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 05:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brutalność piłki nożnej wyszła w całości...
Szkoda, naprawdę szkoda, patrząc na przebieg całego meczu i turnieju widać, że brak nam solidnej ławki rezerwowych. Stąd drugie połowy w dwóch ostatnich meczach były trochę słabsze w naszym wykonaniu.
Wczoraj jednak dogrywka wyglądała lepiej niż ze Szwajcarią, ale karne to karne. No cóż taka jest piłka- wczoraj nie wygrał lepszy wygrała jedna drużyna bo tylko jedna mogła.

A co do polityki to nie chcę sie nad tym tutaj rozwodzić. Uważam, że incydent z flagą był na fali tego wszystkiego co dzieje się w Angli po Brexicie. Uznałem to nie za incydent na podłożu kibicowskim/chuligańskim (bo przecież z nimi nie graliśmy i w ogóle nie mieliśmy z nimi za bardzo doczynienia na tym euro) a za szeroko rozumianą politykę. No zwał jak zwał- z piłką nie to kompletnie nic wspólnego- dlatego wolałem i dalej wole skupic sie na meczach.
Powrót do góry
Mati216
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 07:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem zdania, że powinniśmy cieszyć się, że w końcu coś nasi piłkarze zaczęli sobą reprezentować. A politykę zostawić samą sobie i nie mieszać jej ze sportem, który w końcu jest apolityczny i powinien łączyć, a nie dzielić.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadal nie widzę tam polityki. Uważam zachowanie kiboli angielskich za akt chuligaństwa, tym bardziej, że podczas znieważania polskiej flagi nie zrobili ani nie powiedzieli niczego, co mogłoby choćby zasugerować, że ich "zabawa" ma związek z Brexitem albo że w ogóle ma charakter polityczny. Zresztą, działo się to na Euro, taka impreza sportowa to nie tylko mecze, ale również cała otoczka, w tym postawa kibiców, więc nie uważam, że uwaga smacka była nie na miejscu, nie w temacie czy że była politykowaniem. Przyznaję jednak Wam rację, że nie ma co się nad tym rozwodzić.

Co do wczorajszego meczu... pozostał niedosyt, tym większy, że awans do półfinału był na wyciągnięcie ręki, bardzo żal tych wszystkich niewykorzystanych, dobrych sytuacji pod portugalską bramką. Niemniej - i tak osiągnęliśmy wiele, po raz pierwszy w swoim życiu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem naprawdę dumna z polskiej reprezentacji piłkarzy nożnych Uśmiech.

Myślę, że mamy o wiele więcej powodów do radości niż smutku - z drużyny, która na dużych imprezach tradycyjnie rozgrywała 3 mecze i nie była traktowana zbyt serio przez rywali, w ciągu jednego turnieju staliśmy się jedną z 8 najlepszych drużyn w Europie, budzącą respekt wśród przeciwników na boisku. Jestem przekonana, że gdy ochłoniemy po wczorajszej porażce, zostanie w nas właśnie to poczucie - że daliśmy radę. Przecież nawet II miejsce początkowo nie cieszy, bo oznacza, że przegrało się mecz o pierwsze - dopiero potem patrzy się na sprawę z dystansu, gdzie dokładniej widać bilans Uśmiech.

Co zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie, to komentarze w internecie - zamiast zwyczajowego bólu pewnej części ciała, sarkania i "jak oni mogli tak zagrać", pojawiły się podziękowania, zapewnienia o dumie i wsparcie dla całej drużyny, zwłaszcza Kuby Błaszczykowskiego. Naprawdę cieszy mnie taka reakcja i mam nadzieję, że kadra zostanie właściwie przywitana przez kibiców po powrocie do kraju - tym razem naprawdę zasłużyli na fetę Uśmiech.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobili dużo i dobrze, ale żal pozostaje...Ten mecz był absolutnie do wygrania. Takiej okazji pewnie długo mieć nie będziemy - słaba Portugalia, jeszcze słabsza Belgia lub Walia w półfinale... Finał był w zasięgu i mam wielki niedosyt bo głęboko w niego wierzyłem, tak się to poukładało. No i jeszcze najgorszy z możliwych scenariuszy - Kuba karnego nie trafia. Jak tak miało być to mógł ktokolwiek inny, tylko nie Kuba... echhhh. Pozostaje mieć nadzieję, że solidny, dobry fundament i kawał murów pod dobrą drużynę już jest. W eliminacjach do MŚ skończy się budowę, zadaszy się to wszystko i jakąś zgrabną szpicą wykończy... i do boju.... w końcu medal MŚ smakuje lepiej od tego z ME Cool
Acha - i BRAWO kibice. Tutaj mamy mistrzostwo bez dwóch zdań. A powitanie kadry i wsparcie dla Błaszczykowskiego - najwyższe loty... Szkoda tylko, ze piłkarze zachowali się najgorzej jak mogli. Zmykali do autokaru jakby ich chciał ktoś pobić...

I jeszcze jedno - podobno lawinowo protesty do UEFA spływają, bo karny Kuby był do powtórki - bramkarz wyszedł przed linię zanim Kuba piłki dotknął.....
http://www.polsatsport.pl/news/2016-07-01/euro-2016-karny-blaszczykowskiego-powinien-byc-powtorzony/
faktycznie oszukał Nas szkop jeden... wyraźnie to widać
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca sędziów w ogóle pozostawiała sporo do życzenia, mówili o tym nawet komentatorzy. Protesty spływają, ale wątpię, że da to taki efekt, o jakim marzą kibice, czyli powtórzenie karnych. Półfinały są już zaplanowane, Polacy wrócili do kraju... słowem - za dużo zachodu.

Nieco podobna sytuacja wydarzyła się podczas bodaj tegorocznych ME w piłkę ręczną, wtedy - po meczu - przegrana drużyna publicznie zwróciła uwagę na to, że w końcowych chwilach spotkania przeciwnicy mieli na boisku o jednego zawodnika za dużo, a sędziowie nie zareagowali. Uwaga była słuszna, dodatkowy zawodnik rzeczywiście na boisku się znalazł, kolorów całej sprawie dodawał fakt, że zwycięska drużyna wygrała znikomą przewagą bramek. I żadnych większych konsekwencji nie było - też mówiono o teoretycznej możliwości powtórzenia meczu, ale ostatecznie nic wielkiego się nie wydarzyło, zresztą "aferę" wygasili sami przegrani, oświadczając że nie chodzi im o powtarzanie spotkania, ale o to, że takie błędy sędziowskie na tak poważnej imprezie nie powinny mieć miejsca.

Myślę, że sprawa naszych karnych skończy się podobnie, część komentatorów twierdzi, że jedyne, na co realnie można liczyć, to kara finansowa dla niemieckiego arbitra. Tyle że niesmak oczywiście pozostaje, bo podczas ME czy MŚ nie tylko gra, ale również sędziowanie powinno stać na najwyższym poziomie.

Jeżeli chodzi o dalsze fazy turnieju - cieszę się z wczorajszego zwycięstwa Walii (właściwie nie wiem, dlaczego kibicowałam akurat tej drużynie Oczko), rozegrali bardzo ładne, dynamiczne spotkanie, podoba mi się również zachowanie ich kibiców na trybunach. Moim faworytem pozostaje Islandia, mam nadzieję, że dotrą do finału i zakończą go z sukcesem - raz, że dobrze grają, dwa - mają świetnych kibiców, trzy - jeszcze bardziej utarliby nosa wszystkim obrażonym na to, że "państewko rybaków" ośmieliło się zakłócić dominację wielkich drużyn europejskiej piłki Oczko.

PS. Jak już będzie znany skład finału, w temacie pojawi się ankieta, gdzie będzie można obstawić zwycięzcę Uśmiech.
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co smucić. Jeżeli Boniek dalej poprowadzi polska piłkę w tym kierunku, a Nawałka dobrze ich wytrenuje, to następne Euro będzie nasze. Ładne podania robili piękne zwody na Portugalczykach a czasami sami nie wiedzieli co się z nimi dzieje Uśmiech Widziałem twarz Ronaldo na telewizorze jak mu kumpel nie podał bo go Pazdan dopadł Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Następne Euro jest nasze
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 07:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Błąd bramkarza o którym tutaj piszecie jest popełniany nagminnie. To nie jest tak, że akurat ten jeden rzut karny był takim błędem obarczony. Generalnie nie ma co się ośmieszać takimi apelami bo to nic nie da a tylko pokaże, że część osób trudno przyjąć porażkę na klatę. Dobrze, że cały sztab szkoleniowy, piłkarze i władze PZPN szybko temat ucięły.

No to mamy półfinalistów wyłonionych. Stawiam, że mistrzostwo zdobędzie Francja. Do wczoraj byłyby to Niemcy, ale mają dość poważne osłabienie w napadzie i to może przeciągnąć szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy turnieju.
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak Francji ogólnie idzie w meczach, przecież jak Zidane kiedy odpadł to drużyna spadła na łeb na szyje. Są dobrzy, ale ktoś świetny odchodzi to i morale spadają. Przykład deklaracji Messiego czy Ronaldo. U nas takich fochów nie strzelają Bardzo szczęśliwy
I tak Pazdan mimo, że tylko na obronie stoi to potrafił sobie reputacje zrobić. A Francja ?? Nie sledze ich od tamtego momentu, ale ponoć to lamusy Uśmiech
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lip 04, 2016 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Francja wpadnie na niemiecki walec i czarna miazga z nich zostanie. Celowo o czarnej miazdze piszę (bez kontekstów rasistowskich, ale słyszałem że dzieciak znajomego pytał tatusia dlaczego Francja gra w Euro jak z Afryki jest).
Z naszej drabinki pewnie Portugalia wyjdzie, chociaż Walia nie jest bez szans i trzymam za nich kciuki. Ale przewiduję jednak Niemcy - Portugalia (miała być Polska). Dla Nas dobry układ, bo finalistami były by drużyny, z którymi nie przegraliśmy grając jak równy z równym (a nawet lepiej)... Mała pociecha - ale zawsze...
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też postawiłbym na Niemców, ale jednak osłabienia które mają mogą przeciągnąć szalę zwycięstwa na rzecz Francuzów. Tak czy siak zwycięzcę całego turnieju widzę w tej parze.
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Wto Lip 05, 2016 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy i tak przeszli samy siebie na tym Euro, pobili kilka rekordów, ponadto pokazała jka przeciętna drużyna może grać i pokazać poziom. Jeszcze śmieją się z innych, że Polska rozpoczęła serie dogrywek najpierw ze Szwajcarią, potem z Portugalią. Niemcy to pociągnęli, a może Włosi Uśmiech

Muszą tylko utrzymać to do mistrzostw świata i do Euro 2020
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Sro Lip 06, 2016 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj pierwszy półfinał i jak sobie uświadomię, że zamiast Portugalii mogliśmy grać my do tego z Walią która jest absolutnie w zasięgu to nie powiem- żal d... ściska...

Osobiście obstawiam dzisiaj Portugalię- potencjał jednak ma większy niż Walia. Swoją droga ciekawa będzie rywalizacja Krystyny i Bale...
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już wiadomo, kto zagra w finale, dodałam ankietę - będzie aktywna do niedzielnego wieczora, ok. 19-20 Uśmiech
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibicuję Francji, wcześniej Niemcom, wcześniej Walii, wcześniej to chyba wiadomo. Po prostu Portugalia nie zasługuje na mistrzostwo. Marzyłem, po wiadomym, że w finale gra POR, o wygranej w półfinale Niemców. Wygrała Francja, więc niech Ona doprowadzi Krystynę do łez, dla mnie to zwykły Bufon (nie mylić z JanemLuigim).
No, więc Francja wygrywa, Krystyna płacze, My Polacy cieszymy się z udanych mistrzostw (choć niewiele brakowało).
I dlatego niedobrze być jedną z najlepszych drużyn świata, my cieszymy się z ósemki, Niemcy rozpaczają, że nie grają w finale.

Potencjał jest i jest szansa, że Nawałka Nas doprowadzi do czegoś w Rosji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sob Lip 09, 2016 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nawet obejrzę ten finał Bardzo szczęśliwy
Również jestem za Francją, tylko właśnie dlatego, żeby to Portugalia przegrała. Też wolałem Niemców ale trudno nie udało im się. Mam nadzieję, że to będzie fajne widowisko i zobaczę łezki smutku Ronaldo Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Lip 09, 2016 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją sympatię i kibicowanie na tych mistrzostwach zdobyły reprezentacje Polski (naprawdę aż chciało się oglądać, nie tylko dlatego, że "to nasi"), Islandii i Walii.

Co do finału mam mieszane odczucia... W półfinale również byłam za Niemcami (był to drugi raz na tym Euro, gdzie kibicowałam Niemcom - pierwszy był wtedy, gdy grali z Ukrainą), a w finale nie bardzo wiem, komu kibicować. Z jednej strony, Portugalia na tym turnieju pokazała niewiele, do tego ewentualnej sympatii nie powiększają ich największa gwiazdeczka w postaci Ronaldo i żenujące pokazy gry aktorskiej z zakresu martyrologii pofaulowej, w której skład wchodzą m.in. sceny wielkiego cierpienia po dotknięciu ręką przez zawodnika drużyny przeciwnej - serio, jak na nich patrzę, przypomina mi się kultowe "nie w szczepionkę!". Ale z drugiej strony - reprezentacja Francji jest coś taka mało francuska (nie chodzi o rasizm, ale o to, o czym pisał haze).

Finał zamierzam obejrzeć i będę się musiała zdecydować, komu życzę złota, bo lepiej mi się ogląda mecz, gdy jestem za jakąś drużyną. W ogóle miałam nadzieję na jakiś "niesztampowy" mecz finałowy, np. Walia - Islandia, a wcześniej Polska - Islandia Oczko.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lip 10, 2016 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ankieta zakończona - 100% uczestników (5 osób) odpowiedziało, że Euro 2016 wygra Francja Uśmiech
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Lip 11, 2016 03:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym odpowiedział Francja Bardzo szczęśliwy

Przez ten finał nie mogłem spać. Uśmiech Co prawda Francja trochę Naciąganie wygrała z Niemcami, ale nie sadziłem, że taki słabeusz jak Portugalia wygra,. bez Tonaldino nie wiedzieli jak mają się zachować. Francja była moim faworytem.

A widzieliście w dogrywce jak Ronadlo szturchał swojego trenera. Nie wiem czy to tak na szczęście, czy tak się wymądrzał ... jednen XD
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: